Podzim ve znamení retra a vintage stylu

Každá žena se ráda líbí. Nejen, že musí být spokojená především sama se sebou, ale zahřeje jí u srdíčka obdivný pohled jiné ženy, nebo „nenápadné“ otočení muže třeba na ulici.

Zkrátka se parádíme s velkou oblibou. K tomu nepochybně také patří sledování módních trendů. Na podzim 2014 bude in vintage nebo retro styl. Vintage styl je vše, co má svou historii. Vintage prvek představuje veškeré oblečení a doplňky, které vzniklo po roce 1920. Připravte se, klasika minulých let se vrací! Odhoďte klasiku a sáhněte po kouscích leckdy neobvyklých a netypických. Všední oblečení je nuda!
V České republice si tento trend teprve své příznivce hledá, protože se objevil docela nedávno. Kde čerpat oblečení pro tuto módu? Studnicí těch nejlepších kousků jsou second handy nebo „specializované“ obchody s novým oblečením, které se těmito módními styly inspirují.

A jaké účesy se budou na podzim nosit? Jednoznačně drdoly! Vraťte se do minulosti a inspirujte se dobou, kdy ženy byly za každé situace velmi elegantní, stylové a ženské. Vzpomeňme účesy hollywoodských hvězd 20.tých, 30.tých, 50.tých a 60.tých let.

Žijeme ale v moderní době, kdy se zrychlilo životní tempo. Na druhé straně máme dokonalejší domácí výbavu. Dnes si už nedokážeme představit život bez pomocníků, jako jsou žehličky nebo kulmy na vlasy. Musíme si však milé dámy přiznat, že jsme zlenivěly a upřednostňujeme „přirozený vzhled. A málokterá z nás si dokáže představit, že by už v tak nabitém denním programu hledala čas na „výrobu“ sexy drdolů nebo rozevlátých vln. Máte rády přirozený vzhled? Nezoufejte, na podzim zazáříte i v perfektně rovných vlasech se zdravým leskem. Takto upravený účes nevyjde z módy nikdy. Pro elegantní a lesklý vzhled budete potřebovat kvalitní žehličku na vlasy a uhlazující sérum.

Základem všech účesů jsou zdravé vlasy, proto neopomíjejte používat kvalitní vlasovou kosmetiku, kterou najdete v eshopu Brazil keratin.

Diskuze je uzavřena.