Podle postele poznej svého přítele!

Vybavení bytu může ledacos vypovědět o vaší drahé polovičce, především hnízdečko lásky. Prozradíme vám, co o něm konkrétně říká jeho ložnice. Čtěte dál!

1. Čalouněná postel

Majitel čalouněné postele je nejspíš zaběhnutý klasik, který rád přijde k hotovému. Nemusí se trápit s výběrem roštu a matrace. Čalouněná postel bývá bohužel v řadě případů nekvalitním a levnějším nábytkem. Dalším problémem je špatná hygiena, jelikož úložný prostor brání prodyšnosti postele. I přes řadu nevýhod je čalouněná postel i stálicí na trhu.

Muž, který si sám dobrovolně koupil čalouněnou postel, investuje peníze zřejmě do jiných věcí a na kvalitu nábytku příliš nehledí. Miluje praktické věci. Přehnanou pozornost neočekávejte, partner může postrádat nápaditost a fantazii. Povahou převážně flegmatik a pohodář. Budete-li do budoucna plánovat společné bydlení, nechá vám zřejmě ve výběru zcela volnou ruku.

Postel z masivu

2. Postel z masivu

Chlap s pořádným a masivním… pelechem moc dobře ví, co od života chce! Postel z přírodního materiálu působí příjemně a hřejivě. Robustní konstrukce nasvědčuje tomu, že váš drahý dává přednost velkému pohodlí a kvalitě. Rozhlédněte se po celém bytě, jistě takových skvostů najdete více. Jeho motto obvykle zní: „Když už něco, tak pořádně!“

Příznivec těchto postelí s vámi rád stráví volný čas někde v přírodě pod stanem nebo jen tak pod širákem. Bývá velmi zručný a občas si rád hraje na kutila Tima. Nedivte se proto, když některý kus nábytku bude jeho vlastním dílem. Nepochodíte u něj s umělými… kousky. 🙂

Kontinentální postel

3. Kontinentální postel

Je váš přítel vlastníkem kontinentální postele? Pak se jedná o muže s vytříbeným vkusem! Kontinentální postele patří mezi absolutní špičku současného spaní. Postel je robustní, vzdušná a o dost vyšší než klasická postel. Dominující čelo postele a výška mu dodává pocit „lvího“ krále.

Tento mládenec si potrpí na komfort, eleganci a luxusní věci. Na dovolenou vás vezme nejlépe do pěti hvězdičkového hotelu s přepychovým pokojem. Plně si uvědomuje, že kvalitní spánek je pro člověka velmi důležitý a rád si ho dopřeje. Rád utrácí, ale pouze za věci, které mají smysl a využití!