Recepty

Párky v listovém těstě

Listové těsto rozdělíme na poloviny a každou rozválíme na 8 stejných dílků. Jednotlivé dílky potřeme kečupem nebo hořčicí, přidáme párek a zamotáme do ruličky. Na pečícím papíře na plechu potřeme rozšlehaným vajíčkem, posypeme solí, kmínem a paprikou. Pečeme v troubě na 230°C. Je to dobré teplé i studené. Chutná hlavně bráchovi.

Recept byl zaslán do Prázdninové receptové soutěže.

Výhry do soutěže věnovaly eshopy:

Uskritka.eu

Uskritka.eu je eshop plný dárečků i důležitých věcí pro děti i dospělé. Najdete tu nejrůznější stany, domečky, taneční podložky, knihy pro děti, hry, hračky, super ponča na pláž a další skvělé věci.

Nakladatelství Fragment.cz

V současnosti patří Fragment  k 10ti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s obratem přesahujícím 100 milionů Kč. O úspěchu vypovídá rovněž stále se zvyšující počet zaměstnanců, který v současnosti dosáhl počtu 45. Od svého vzniku nakladatelství vydalo více než 1 300 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 15,5 milionů výtisků. V roce 2008 vyšlo více než 200 nových titulů a dalších 180 dotisků a nových vydání.

S potěšením Vám oznamujeme, že naše nakladatelství uspělo v celostátní podnikatelské soutěži "Nejlepší podnikatel, manažer a firma ČR" (NPMF ČR) a získalo v ní hned dvě ocenění: Plaketu Top Czech Quality 2010 a Certifikát Top Czech Quality 1. stupně.

Previous ArticleNext Article