Obrazem: nejzajímavější byty k pronájmu v Praze

Praha je velkým lákadlem nejen pro turisty z různých koutů světa, ale svádí lidi také k bydlení. Tento fakt má své důvody. Jednak se může Praha pochlubit svou předlouhou historií a řadou kulturních památek, krásnými přírodními parky a údolími, ale i moderní částí, kde nechybí obchodní centra a hlavně bohaté pracovní příležitosti.

Důvodů, proč se řada lidí touží přestěhovat právě do Prahy, existuje nespočet. Z tohoto důvodů jsme si dovolili připravit vám seznam pěti nejzajímavějších bytů k pronájmu v Praze. Věříme, že se vám určitě minimálně jedna z této nabídky bude zamlouvat.

Bydlení na Masarykově nábřeží

byt-pronajem-masarykovo-nabrezi

Zdroj: Homesweethome.cz – Praha, nádherný zařízený byt k pronájmu 2+1 (89m²), ulice Masarykovo nábřeží, lukrativní lokalita

Je zde sice hustý provoz aut i tramvají, ale nabízí překrásný výhled na město. Bydlení v této oblasti je vhodné pro lidi, kteří budují kariéru a potřebují mít vše po ruce. Dopravu, zaměstnání, obchody, restaurace.

Bydlení na Starém Městě

byt-pronajem-stare-mesto

Zdroj: Homesweethome.cz – Praha, světlý prostorný mezonetový byt 2+kk, 120m², nezařízený, terasa, Betlémské náměstí, Staré Město, centrum

Staré Město, původně Pražské město, se nachází na pravém břehu Vltavy. Právě zde je momentálně v nabídce stylový byt k pronájmu 4+1 (150m²), kde jsou mimo jiné dvě koupelny. Vhodný je tudíž pro rodinu nebo náročnější klienty.

Bydlení v Pařížské ulici

byt-pronajem-parizska

Zdroj: Homesweethome.cz – Pronájem- Velmi pěkný byt, 100 m², 2+1, Pařížská ul. P-1 Staré Město

Už název ulice zní velmi honosně a jde skutečně o luxusní koridor s početným množstvím módních prodejen a restaurací. Stejně jako je Paříž synonymem luxusu a módy pro celý svět, je i Pařížská ulice pro Čechy synonymem luxusu. Jednoznačně jde o bydlení pro lidi s velmi vytříbeným vkusem.

Bydlení na Václavském náměstí

byt-pronajem-vaclavske-namesti

Zdroj: Homesweethome.cz – Praha, luxusní nezařízený byt 4+kk s mezonetem k pronájmu, po rekonstrukci, Václavské nám., Nové Město, 2x terasa, 274m²

Toto náměstí je známo snad všem. Hovorově se většinou označuje „Václavák“. Jedná se o bydlení, kde nechybí veškerá občanská vybavenost: doprava, restaurace, obchody. Mezi domorodci – tedy pražany, jde o nejvyhledávanější nákupní a kulturní centrum, které je provázáno mnoha významnými historickými skutečnostmi. Bydlení zde vám umožní být v centru pozornosti.

Bydlení v ulici Veleslavínova – Praha 1

byt-pronajem-veleslavinova

Zdroj: Homesweethome.cz – Praha, luxusní byt – mezonet 4+1 k pronájmu, Veleslavínova, Staré Město, 220m², terasa, garáž

Není pochyb o tom, že i zde najdete pronájem bytu Praha 1 určený pro pohodlný a luxusní život. Většina nabízených bytů je vkusně zařízená do nejmenších detailů, jako je ložní prádlo a nádobí. Hodláte-li pracovat a žít v Praze stačí vám sehnat pronájem, který vás nejvíce osloví a jen se nastěhovat. Tuto ulici najdete v samém srdci staré Prahy mezi Staroměstským náměstím a Karlovým mostem – v blízkosti stanice metra Staroměstská.