Móda & Krása

Obohacení šatníku

Minulý víkend jsme si s maminkou domluvily, že si uděláme holčičí víkend. Tatínek a můj manžel musel být přes sobotu a neděli v práci, tak jsme si řekly, že si volný čas užijeme společně. Vlastně je to takové nepsané pravidlo, že jednou za pár měsíců přijedu za maminkou na celý víkend a naplánujeme si společný program. Třeba si nakoupit kvalitní dámské oblečení.

Tentokrát máme v plánu dobrou večeři a pak návštěvu divadla. Muzikály obě milujeme. Už jako malou holčičku mě brávala pravidelně do divadla. Mám ráda, jak nás děj vtáhne přímo na jeviště a nevnímáme nic jiného než zpěváky a hudbu.

Další den máme v plánu probrat mamky šatník. Mám takový dojem, že bychom měly společně prohlédnout pletené dámské svetry. Má jich sice plnou skříň, ale jsou tak vhodné na zahradu nebo do lesa. Rozhodně už svůj účel splnily a maminka by si měla dámské oblečení zase obnovit.

Některých kousků se i přes jejich stáří nechce vzdát, proto volíme kompromis – na chatu k ohni budou svetry ještě vhodné. Pak si maminka postěžuje, že vlastně nemá zimní dámské bundy, že než napadne sníh, měla by si minimálně jednu pořídit. S tím souhlasím a hned ji vedu k počítači. Co můžeme udělat dnes, neodkládejme na zítra…

V mém oblíbeném internetovém obchodě Uni-Fashion projíždíme nabídku zimních bund i dámských svetrů. Je vidět, že se zboží mamince líbí a hned si objednává několik pěkných kousků, které obohatí její šatník.

Po přečtení popisku na webu – Dámská Mikina či zimní dámská bunda nemusí složit jen hlavnímu účelu – tedy aby vás zahřála. Může také skvěle vypadat a přesně se hodit pro příležitost, na kterou ji potřebujete. Ať už vyrážíte na romantickou večeři, procházku v chladném večeru či do ulic s partou přátel, z nabídky dámských bund a mikin oblíbené firmy Redial a Kenji si vyberete! Nabízíme skvěle padnoucí sexy i sportovní modely dámských mikin a bundy v bezvadných barevných kombinacích za velmi rozumnou cenu. – neodolám a také si zimní bundu objednávám. No co, Ježíšek je za chvíli a manžel bude potěšený tím, že nemusí běhat po obchodech.

Previous ArticleNext Article