Domácnost

Nový nábytek do bytu jsem pořídila od opravdových profesionálů

Již dlouhou dobu jsem se rozhodovala se osamostatnit. Bydlet s rodičema má samozřejmě své výhody, ale když jsem začala po škole pracovat, chybělo mi soukromí a potřebovala jsem se zkusit sama o sebe postarat. A tak jsem udělala důležité rozhodnutí – rozhodla jsem se si koupit byt. Dlouho jsem sledovala nabídky na internetu a nakonec vybrala malý, ale dobře vypadající byt kousek od centra města, který mi naprosto vším vyhovoval. Když jsem byt koupila, zjistila jsem, že toho budu muset ještě hodně zařídit. Musela jsem sehnat malíře, řemeslníky a truhláře.

 

Nábytek na míru z truhlářství se vyplatí pořídit
Truhlář České Budějovice byla fráze, kterou jsem hledala hned po vymalování. Potřebovala jsem někoho, kdo by mi vyrobil postel vysokou tak, abych pod ni mohla něco dát, protože ložnice v mém bytě je dost malá a hlavně postel od truhláře na zakázku je určitě kvalitnější a dlouho vydrží na rozdíl od již smontovaného nábytku nejasného původu z velkých obchoďáků. Kromě postele jsem také potřebovala vyrobit police, kam bych umístila květiny a poličku do kuchyně, přesně jsem si představovala, jak by měl tento nábytek vypadat a jak to bude krásné, až bude vše zařízené.

Dala jsem na doporučení
Na doporučení kamarádky, která již potřebovala Truhlářství České Budějovice, když si nechávala vyrobit nábytek při rekonstrukci bytu, jsem se ozvala panu truhláři z truhlářství Benda. Pán byl moc ochotný a dohodl se se mnou, že se nějaký z jeho lidí přijde na můj byt podívat, aby vše změřili a navrhli. Řekla jsem, co si asi představuji a jak by měla postel vypadat, návrh polic nakonec předčil má očekávání a rozhodla jsem se tedy výrobu i montáž nechat zcela na této spolehlivé firmě.

Krásný nábytek, který dlouho vydrží
Když byla postel hotová a montáž poliček také, byla jsem naprosto spokojená – víc ne to, byla jsem nadšená. Postel vypadala krásně, z massivu jsem si vždycky nábytek přála. Prostě paráda. Musím Truhlářství České Budějovice všem vřele doporučit, protože za skvělou cenu, kterou jsem zaplatila, mám nádhernou postel a krásné poličky, vše precizně namontované a z kvalitních materiálů a kdybych něco opět potřebovala, vím, kam se obrátit. Mít svůj byt – tento sen se mi splnil a navíc teď mám krásný nábytek podle svých představ. Nemůžu se dočkat na kolaudaci, až pozvu všechny své známé a ukážu jim, jak krásně mám byt zařízený. 

Previous ArticleNext Article