Reklamní články

Nové zákazníky vám přivedou databáze firem Albertina

Jak stojí v každé odborné příručce, přímý marketing je účinný pouze tehdy, pokud zacílíte na tu správnou osobu. A právě v tomto klíčovém bodě vám pomohou unikátní databáze firem Albertina.

Ještě jste o Albertině neslyšeli? Nazývá se tak centrála nejdůležitějších a pravidelně aktualizovaných údajů o více než 2,7 milionech registrovaných společností u nás i všech obchodních firmách na Slovensku.

Jejím používáním ušetříte spoustu svého drahocenného času. Albertina vám navíc umožňuje vybrat specifické kontakty podle oborů. Získáte tak potřebné informace a díky nim nové zákazníky. Často na mnoho let dopředu, jak je známo z referencí uživatelů. Mnohým z nich Albertina rozproudila podnikání natolik, že jsou dnes úplně někde jinde.

Co dokážete s databází firem Albertina:
– prověříte konkurenci, potenciální partnery, jejich platební chování a dluhy
– získáte nové zákazníky
– na minimum omezíte rizika své obchodní činnosti
– dáte si pozor na nespolehlivé plátce DPH
-zjistíte vlastnictví nemovitostí, údaje z finančních závěrek a mnoho dalších

S Albertinou vždy najdete to, co hledáte
Procházení databází Albertina je komfortní. Většinou se orientujete podle činnosti firmy, jejího obratu, počtu zaměstnanců a kontaktů. Žádané jsou také informace o platební morálce, konkurzu či likvidaci firem.

Důležitým kritériem bývá i geografická vzdálenosti společnosti nebo zjištění, zda vykázala v posledním roce zisk. Výsledky pohodlně analyzujete pomocí programu Report, a potom už rovnou exportujete telefonní čísla na vybrané odpovědné osoby.

Jak získat databáze firem Albertina
Databáze firem Albertina koupíte v e-shopu společnosti Bisnode na DVD, přičemž si vyberete jen ty, které skutečně potřebujete. Můžete zvolit Silver a Gold verzi, komplexní databázi všech firem nebo specializaci dle odvětví, například lékaři a lékárny, cestovní ruch a pohostinství, doprava, čerpací stanice, realitní kanceláře, školy, obce a podobně.

Informace v databázích Albertina jsou neustále pečlivě ověřované, a využít je tak může kreditní, obchodní, finanční i marketingové oddělení vaší firmy. Stručně řečeno, dnes a denně vám bude pomáhat s uzavřením dobrých obchodů. A nezáleží, zda jste velký podnik, nebo malý živnostník, Albertina funguje univerzálně. Stačí, že chcete zapracovat na svém marketingu, komunikaci a vztahy se zákazníky.

„Albertina nám umožňuje rychlý přístup ke všem informacím o registrovaných subjektech v celé ČR. Díky profesionálnímu týmu a vstřícnému přístupu je pro nás tato spolupráce velkým přínosem,“ uvádí manažerka společnosti Edenred CZ.

Previous ArticleNext Article