Co se jinam nevešlo

Nová mobilní aplikace zjednodušuje mobilní nakupování

Na trh vstupuje nová mobilní aplikace Lamaica, která tvoří obchodní dům z jednotlivých on-line shopů. Velmi snadno mezi nimi můžete přecházet a vše jednoduše objednáte z jednoho uživatelského účtu. Rychlému a pohodlnému nakupování v autě, ve frontě či při čekání letišti tak nestojí nic v cestě.

Mobilní aplikace Lamaica přináší snadné vyhledávání zboží podle kategorií, podkategorií nebo obchodů. Aplikace nabízí aktuální výhodné akce, nebo například pravidelné objednání zboží domů či do kanceláře. Lamaica pokrývá prověřené a spolehlivé on-line shopy jako je iStyle.eu, Fatboy.cz nebo Cokolada.cz. „Do konce roku bude Lamaica pokrývat všechny druhy zboží od plenek až po designové doplňky do bytu,“ sdělil vedoucí společnosti manGoweb, která uvedla aplikaci na trh.

Dosud překážela rozvoji mobilního nakupování neexistence mobilní či tabletové verze většiny on-line obchodů, což nakupující nutilo nepohodlně přecházet mezi stránkami obchodů a při hromadném nákupu vyplňovat kontaktní údaje pro každý z obchodů zvlášť. Není proto divu, že nákup mobilem dokončila jen desetina uživatelů chytrých telefonů.

Aplikace Lamaica proto umožňuje vybírat a nakupovat v oblíbených obchodech do jednoho nákupního košíku, aniž byste museli mezi jednotlivými obchody přecházet a opakovaně vyplňovat uživatelská data a adresy. „Věřím tomu, že nastává doba tabletů a mobilů. Nákupy přes aplikace budou růst," sdělil spoluzakladatel mamacoffee.cz Daniel Kolský důvody, proč se k mobilní aplikaci Lamaica připojil i přesto, že jeho obchod už mobilní aplikaci má.

 

Lamaica je dostupná pro Apple iPhone a brzy bude k dispozici i na Apple iPad a pro mobilní zařízení s operačním systémem Android.

Previous ArticleNext Article