Nitrozpyt o knihu Honba za Hemingwayem

Další kolo Nitrozpytu poběží do 18.12. Výherce budeme losovat ze všech bodujících. Hrajeme krátké hry, kdy se moderátorka ptá na co myslí – může jít o věc, osobu, zvíře atd., či nějakou činnost. Vy v chatu napravo dole píšete své otázky nebo tipy. Soutěže jsou rychlé a zábavné, nebojte se zapojit.
 
Výhru získává irulka23, gratulujeme!
 
 

Pravidla soutěže:
Soutěž se řídí obecnými pravidly, účastí v soutěži dáváte najevo, že s nimi souhlasíte. V soutěži můžete hádat po celou dobu, pokaždé, když uhodnete, budete zařazeni do slosování. Abyste mohli psát do chatu, musíte být zaregistrovaní a přihlášení na Meredit.cz. Soutěž poběží do data uvedeného v úvodu.

Princip soutěže:

Během týdne v různém čase, v různých dnech a někdy několikrát za den se v chatu objeví zpráva
od moderátorky soutěže, že zrovna žouželí, nebo myslí na něco… Vaším úkolem je v chatu klást otázky a dopídit se, na co moderátorka myslí. Otázky musíte klást takovou formou, aby moderátorka mohla odpovídat pouze ano, ne, nevím.

Každý, kdo během týdne uhodne jako první, bude zapsán sem do soutěže a ze všech jmen budeme vždy na konci soutěže losovat a vylosovaný získá výhru.

Chat najdete v pravém sloupci úplně dole, má název Chatík a mimo soutěž ho můžete používat
na běžnou komunikaci. Je tam červené nebo zelené tlačítko – zelená znamená, že máte zapnutý zvuk
a uslyšíte, když někdo pošle zprávu.

Pokud moderátorka napíše Žouželím…, znamená to, že myslí na nějakou činnost. Pokud napíše Myslím na… apod., tak myslí na nějakou věc, zvíře, rostlinu, či člověka.

Přejeme hodně legrace a zábavy:)

Moderátorky: anulka13,…

oddelovac_meredit.png

Výhra v soutěži:

Honba za Hemingwayem od nakladatelství Metafora.cz

oddelovac_meredit.png

O výhru losujeme z:
1-radovanek, 2-helena59, 3-radovanek, 4-bzanda, 5-radovanek, 6-ROMANETA, 7-ROMANETA, 8-ponda, 9-bzanda, 10-irulka23, 11-helena59, 12-ponda, 13-helena59, 14-bzanda, 15-ROMANETA, 16-bzanda, 17-bzanda, 18-ponda, 19-ponda, 20-helena59, 21-bzanda, 22-ROMANETA, 23-ROMANETA, 24-bzanda, 25-ponda, 26-radovanek, 27-helena59, 28-helena59, 29-radovanek, 30-bzanda, 31-radovanek, 32-bzanda, 33-bzanda, 34-radovanek, 35-ROMANETA, 36-ponda, 37-ponda, 38-irulka23, 39-bzanda, 40-ponda, 41-radovanek  

Uhodli jste:
pes, kamera, škrábat brambory, anděl, panenka, slon, afrikán, žlutá, stírat los, pivo, zdobit stromek, oko, jablko, učitel, trenky, I.Chýlková, zelená, větev, zapínat zip, krmelec, václavka, rosnička, pít kávu, spacák, V.Burian, karanátek, lípa, babetta, Maková panenka, bílá, pít rum, spát, odhazovat sníh, 121, sýkora, šedá, Spejbl, poodběl, losovat výherce

Diskuze je uzavřena.