Nevíte, jakým vánočním dárkem obdarovat vašeho puberťáka? Black Friday vás inspiruje!

Listopad už je za dveřmi, a tak se pomalu blíží doba velkého úklidu, pečení cukroví a nákupu vánočních dárků. S posledním úkolem se obvykle pojí obrovské dilema, výběr toho pravého dárku pro každého člena rodiny totiž není pro většinu lidí vůbec jednoduchý. Nejsnadnější se v tomto případě obvykle stávají nákupy pro děti, které si o to, jaké vánoční dárky by si přály najít pod stromečkem, řeknou v dopisu pro Ježíška.

Jakmile se však z dětí stanou puberťáci, stávají se vánoční nákupy mnohem náročnějším úkolem. Jestliže i vy máte doma nějakého puberťáka a nevíte, čím ho během letošních Vánoc obdarovat, zkuste se inspirovat výhodnými nabídkami, které v letošním roce přinese Černý pátek. Každým rokem je u nás tento nákupní svátek populárnější, takže se můžete spolehnout na to, že opravdu budete mít z čeho vybírat.

Skvělým pomocníkem se vám při tom stane platforma Kimbino, s jejíž pomocí si můžete prohlédnout všechny akční letáky, které jsou aktuálně k dispozici, a to jak prostřednictvím webového prohlížeče, tak i mobilní aplikace. Pro větší přehlednost navíc vytvořilo Kimbino BLACK FRIDAY 2019 sekci, kde budou vytříděné všechny akční letáky související s akcí Black Friday, takže vám stoprosentně neunikne jediná sleva. Na jaké zboží se v těchto letácích zaměřit? Máme pro vás hned tři tipy!

1. Polaroid

V dnešní době si teenageři fotí prakticky vše, ať už se jedná o jídlo, domácí mazlíčky nebo místa, která navštěvují. Nicméně kvůli tomu, že si mohou bez jakékoliv námahy vyfotit cokoliv a ještě k tomu kdykoliv, fotky ztrácejí své kouzlo, které pro ně bylo před nástupem digitální doby typické. Právě proto narůstá zájem o polaroidy, které vašemu snímku ihned po jeho pořízení propůjčí fyzickou formu, takže si je člověk může vyvěsit na stěnu nebo založit do alba. Akcí na elektro Black friday přináší opravdu hodně, takže se určitě vyplatí nabídku bedlivě sledovat. Váš puberťák si focení polaroidem jistě zamiluje.

2. Bluetooth reproduktor

Kdo se ve svých pubertálních letech neoddává hudbě? Přestože se hudební vkus u různých generací obvykle liší, lásku k hudbě máme společnou. Pokud vašeho syna či dceru také neustále vídáte se sluchátky v uších, můžete ho potěšit bluetooth reproduktorem. Snadno se přenáší, k přehrávání nepotřebuje žádný kabel a přesto dokáže nabídnout poměrně slušnou kvalitu zvuku. Nabídka těchto zařízení je u nás velmi široká, takže se vám v rámci Black Friday jistě podaří najít reproduktor s příznivou cenovkou i parametry.

3. Powerbanka

Dalších zvykem, který je dnes u teenagerů spíše pravidlem, je to že neustále koukají do svého telefonu. Používáním různých aplikací a pochopitelně také hraním her se však baterie rychle vybije, a když se jim pak potřebujete dovolat, tak jsou nedostupní. Tomu však můžete snadno přejít tak, že jim pod stromeček nadělíte powerbanku. Tu si jen jednou za pár dní nabijí, a pak z ní mohou několikrát dobít svůj telefon naprosto kdekoliv, takže budou vždy na příjmu. Powerbanka vás s Black Friday slevou vyjde opravdu výhodně, takže si budete moci dovolit koupit i mnohem lepší model než normálně.