Neúspěch

Člověku není dobře samotnému. A on se právě přistěhoval a v tomto městě, kde dříve nikdy nepobyl, neměl jediného kamaráda, jediné děvče, jedinou spřízněnou duši. Jak jen mu jeho osamělost lezla na nervy, jak jen mu z této bylo smutno!
Ovšem veškeré dosavadní pokusy o seznámení se skončily totálním fiaskem. Protože byl pro zdejší omladinu prostě jiný. A tak, chtěl-li najít přítele, musel se přizpůsobit.

Dlouho pozoroval mládež pohybující se po ulici, studoval na této každičký detail, každý pohyb, každé gesto. Bude-li jako ostatní, snad se prosadí. Maje vše dokonale odpozorované usedl k počítači. Hip Hop Shop BLINGSTAR.CZ mu přišel více než vhod, a to nejen proto, že tam právě probíhala AKCE – k nákupu dárky v hodnotě 250 – 500 Kč zdarma. Nabízeli mu tam vše potřebné na jednom místě.

A tak se rozšoupnul a nakoupil více, než bylo zdrávo. To víte – co by člověk neudělal, aby nebyl sám…

A zanedlouho již mohl vyrazit vstříc novým přátelstvím. Šátek, korále, náušnice, náramky, prsteny, řetízky, boty, triko, mikina,… Však to znáte. Slušelo mu to tak, až se z toho stařenky vyhlížející právě z oken na ulici křižovaly.

Ovšem nic nepomohlo. Marně se prezentoval v celé své kráse. Mezi místní hiphopovou omladinou neuspěl.

Domů se tak musel vrátit opět sám, zklamán, nešťasten. Kde jenom se mohla stát chyba? Proč ho nevzali mezi sebe? Usilovně nad tím hloubal, ale ne a ne nalézt vysvětlení, proč ho hiphopová generace nevzala mezi sebe. Přemýšlel, až se z toho zpotil. I odložil si tedy svou

Diskuze je uzavřena.