Bydlení

Není hřiště jako hřiště

Přemýšlíte o koupi dětského hřiště? Vaše děti z něj budou mít určitě velkou radost. Před samotnou koupí je ovšem třeba přesvědčit se, že vámi vybraný systém je ten správný a dostatečně bezpečný. Bezpečnost je bezesporu na prvním místě. Zdraví dětí je pro rodiče obvykle cennější než to jejich a vy jistě nejste výjimkou. Všechny výrobky prodávané v Evropské unii musí splňovat přísné normy. Dětská hřiště pochopitelně také, a to jedny z nejpřísnějších. Ujistěte se, jestli nabízená skluzavka, houpačka nebo pískoviště splňují normu ČSN EN 71-1,2,3 a 8, která je stanovena podle směrnic EU.


Chcete přidat houpačku?

Dalším důležitým ukazatelem kvality dětského hřiště je možnost jeho rozšíření. Mějte na paměti, že to, co dítěti stačí dnes, nemusí stačit už za rok, nemluvě o tom, kdyby mu přibyl sourozenec. Kvalitní systémy dětských hřišť nabízejí celou řadu rozšiřovacích modulů. K sestavě, kterou si vyberete, později můžete připojit další části. K pískovišti se skluzavkou tak snadno dokoupíte šplhací síť, houpačky nebo prolézačky či jiné nabízené doplňky.

Dřevo, které neškrábe

Při výběru dětského hřiště nelze opomenout ani materiál, ze kterého je vyrobeno, a kvalita dílenského zpracování. Dětská hřiště jsou z velké části vyrobená ze dřeva (mimo skluzavky apod.). Dřevo musí být perfektně ohoblované, aby dětem nehrozilo zadření třísky. Tlaková impregnace kvalitním mořidlem ještě zvyšuje bezpečnost dřevěných bloků. K třepení dřeva pak nedojde ani po dlouhodobém používání a vystavení klimatickým vlivům.

Dětská hřiště snadno a rychle

Špičková dětská hřiště se dají snadno sestavit. Nemusíte, pokud nechcete, objednávat hřiště i s montáží. Jednoduše si jej necháte přivézt až domů a sami si jej sestavte. Ke každému hřišti patří podrobný a přitom jednoduchý návod k jeho sestavení. Nemusíte se obávat, že jej složíte špatně nebo snížíte jeho bezpečnost.

Spolehlivá tradice – dětská hřiště Blue Rabbit

Veškerá výše zmíněná kritéria do puntíku splňuje systém Blue Rabbit. Mimo vysoké bezpečnosti, precizního zpracování a širokých možností kombinací vyniká tento systém i nízkou cenou. Blue Rabbit montuje dětská hřiště, skluzavky, pískoviště, houpačky, prolézačky a další doplňky již 10 let a řadí se mezi největší prodejce hřišť pro privátní použití v ČR. Nabídku hotových modulů a doplňků naleznete na www.bluerrabit.cz.

A na závěr mám pro vás skvělý tip! Na stránkách www.vasedeti.cz právě probíhá soutěž s názvem Znáte je? o krásné ceny, které do soutěže věnoval internetový obchod  www.bluerabbit.cz. I vy se do ní můžete zapojit a získat krásnou výhru! Stačí jen zodpovědět tři jednoduché otázky…

Previous ArticleNext Article