Nejžhavější jarní trendy

Jaro se ujímá vlády a je zvědavé na to, jak jste na něj připravili svůj šatník. Kdo opravdu pozorně sleduje všechny nové trendy, toho první slunečné dny jistě nezaskočí, pro ostatní jsme připravili pár nejaktuálnějších novinek, bez nichž se tohle jaro neobejdete.

Jestli teď trochu křečovitě čekáte, co si na vás zase paní móda vymyslí, uvolněte se. Letošní jaro totiž bude ve znamení optimismu a zábavy. Nic upjatého, formálního ani nudného – čekejte něžné pastelové odstíny, letos zavládne růžová ve všech svých podobách a nejžhavějším trendem je purpurová. Dojde i na kousky, které na svoji obnovenou premiéru čekaly v šatníku i pár let. Tak tedy, nechte se inspirovat!

Jasně, že nosíte džíny

Letos si ale odvážně vyjděte oblečená do denimu od hlavy až k patě. Chce to sice trochu citu a hodně rozumu, nicméně  džíny složené z více barev, bundy s aplikacemi, denimové batohy i dlouhé riflové kabáty jsou letos na jaře in.

Transparentní móda

Pánové si přijdou na své, vy se nebojte malinko víc odhalit. Na kontrastní vrstvu oblékněte průsvitný svršek, povolen je šifon, tyl, síťovina, jak je libo. Pod sukni či pod šaty si oblékněte džíny nebo kalhoty s pukem. Vrstvení je již nějakou chvíli trendy a letos na jaře bude také.

Pouzdrové sukně a chvála kraťasům

Buďte opět sexy v pouzdrové sukni v délce ke kolenům. Mini sukně letos na jaře odložte, ale své výstavní nohy ukažte v šortkách. Noste je k bílé košili a saku, se saténovým topem, v koženém provedení nebo v prodloužené délce s puky, v kombinaci se super vysokými lodičkami i pohorkami. Dovoleno.je úplně všechno, co vám udělá radost.

Jarní kabáty

Kabáty jsou letos buď extrémně dlouhé, nebo v délce po kolena. Návrháři se inspirovali orientem, takže nepřekvapí střih jako kimono, expresivní siluety, prostě co kabát to stylový kousek, nikoli jen beztvaré cosi, co chrání před zimou.