Co nedělat, abyste pro partnera zůstali atraktivní

Zatímco na začátku každého vztahu si ženy dávají maximálně záležet, aby byly v očích svého nového partnera naprosto dokonalé a bez jediné chybičky, postupem času jejich úsilí výrazně klesá. A muži si této změny všímají. Přitom vůbec nezáleží na tom, zda jste se svým protějškem pár měsíců nebo několik let –  vaším cílem by mělo být zůstat v jeho očích i nadále atraktivní. Bohužel se spousta žen často dopouští chyb, díky kterým z nich původní atraktivnost vyprchává, až nakonec úplně zmizí. Co tedy nedělat, abyste pro partnera i nadále zůstali atraktivní? To se dozvíte v dnešním článku!

Jak zůstat atraktivní i po několika letech vztahu

Ono je to ženské jednání ve své podstatě vlastně logické. Na začátku se snažíme, chceme se stát těmi nejlepšími a mít tak svého partnera jistého. Jakmile tohoto cíle dosáhneme, přestáváme se tolik snažit. Proč taky?! Vždyť si daný muž vybral právě vás a vy tak již nemusíte přemýšlet nad jinými konkurentkami. Chyba lávky, milé dámy! I když jste s partnerem několik let a možná jste dokonce manželé, pořád byste měli chtít být v jeho očích atraktivní. My vám teď řekneme, jak na to!

Neoholené nohy? (NE)vadí!

Také jste si zpočátku neuměli představit, že by vás partner viděl s neoholenýma nohama? Natož pak nedej bože, aby se to stalo třeba při sexu! No vidíte a teď je vám najednou úplně jedno, že s těma neoholenýma nohama do postele vlezete a klidně se věnujete milostným radovánkám. Vždyť oholit si nohy je taková maličkost a zabere to jen chvilku!

Neučesaná a neupravená do společnosti? Nikdy!

Zatímco na začátku vaší lásky jste si dávali záležet s výběrem oblečení, make-upu  i oblečení před jakoukoli vaší schůzkou, teď když máte jít s partnerem někam do společnosti, už je vám to tak nějak fuk. Velmi často se k tomuto rozhodnutí uchylují ženy, které již mají děti – ty přece nemají čas se krášlit a trávit hodiny nad výběrem oblečení! A zkusili jste se někdy zamyslet nad tím, jak se vedle vás cítí vaše drahá polovička, když si společně vyrazíte ven a vy veškerou přípravu odfláknete vytahaným tričkem, tepláky a vlasy ledabyle smotanými do nevzhledného drdolu? Věřte že váš partner chce mít vedle sebe tu krásnou ženu, kterou mu budou všichni chlapi v okolí závidět, i když to možná neřekne nahlas.