Kosmetika

Naše pokožka potřebuje správnou péči

Naše pokožka je během roku vystavována nepříznivým vlivům, na jaře a v létě jsou to ostré sluneční paprsky, na podzim a v zimě je to studený vysušující vítr a mrazivé počasí. Pokožku je proto třeba chránit a kompenzovat působení negativních vlivů adekvátní péčí.

Blahodárné účinky vaší pleti přinese kosmetika Mrtvého moře . Mrtvé moře je unikátním zdrojem velmi široké škály vitamínů, minerálů a stopových prvků, zejména bahno z Mrtvého moře je bohaté na minerální látky, které příznivě působí na zdraví vaší pokožky.

Proto vznikla kosmetika Sea of Spa, jejímž základem jsou právě minerály z Mrtvého moře, které skvěle hydratují vaši pokožku, zjemňují ji a dodávají jí potřebnou výživu. Po použití kosmetiky z Mrtvého moře bude vaše pleť o poznání jemnější, zářivější a zdravější. Sea of Spa nabízí mnoho různých kosmetických přípravků, aby si každý mohl najít ten pravý přesně pro jeho pokožku na míru.

Kosmetika z Mrtvého moře obsahuje celou řadu potřebných vitamínů a minerálů, Mrtvé moře je jedním z největších zdrojů stopových prvků a minerálních látek, které pozitivně ovlivňují zdraví vaší pokožky.

Kosmetika z Mrtvého moře využívá unikátního složení vody i bahna Mrtvého moře, přidává k nim ještě výtažky z nejrůznějších účinných bylin a spojuje tyto přírodní ingredience do skutečně maximálně účinného komplexu kosmetických přípravků. Kosmetika Mrtvého moře působí blahodárně nejen na pokožku, ale ovlivňuje také krevní oběh, pomáhá při svalových obtížích, revmatizmu a kožních chorobách.

Kosmetické přípravky Sea of Spa snoubí minerály obsažené v bahně Mrtvého moře s vitamíny, oleji a přírodními bylinnými výtažky a vytváří tak unikátní přípravky vhodné pro péči o vaši pokožku a zdraví.

Zasloužíte si tu nejlepší péči, svěřte proto vaši pokožku do rukou vitamínů a minerálů Mrtvého moře, které vás budou hýčkat a pečovat o vaši pleť účinně a přitom jemně.

Previous ArticleNext Article