Nálepky do interiéru mohou být levné a vkusné

Rádi byste oživili prostory vašeho bydlení a nehodláte investovat horentní sumy do nejrůznějších obrazů slavných mistrů? Pokud ano, máte několik možností, mezi které se řadí plakáty, kopie obrazů anebo tapety. Pokud ovšem nechcete mít pokrytou obrazy velkou část zdi, anebo dokonce celé místnosti, vsaďte na nálepky. Právě ony dokážou zajistit jakékoli místnosti dokonalý punc jednoduchosti a minimalismu. Ten je dnes alfou a omegou v mnohých domácnostech i veřejných prostorách. Jaké nálepky na zeď dnes existují, z čeho mohou být vyrobeny, které motivy se hodí a jak jimi vkusně vybavit interiér? Přesně na tyto otázky se pokusíme odpovědět v následujících řádcích.

https://myloview.cz/nalepky/
https://myloview.cz/nalepky/

Moře různých nálepek

Sehnat dnes nálepky není nejmenší problém. Najdeme je totiž úplně všudy. Stačí se podívat na nejrůznější veřejná prostranství, automobily nebo jiné dopravní prostředky. Reklama je zkrátka všude kolem nás a většina ploch je řešena právě nálepkami specifického charakteru. Ač se to možná nezdá, polepy automobilů jsou vyrobeny také ze speciálních samolepicích fólií. Stejně tak najdeme samolepky i v interiéru, a to v mnoha nejrůznějších podobách. Vypadat mohou skutečně skvostně.

Materiál v hlavní roli

Nálepky na stěnu nejsou rozhodně nijak levnou záležitostí, a tak se vyplatí vsadit na vysokou kvalitu. Tu zajišťuje především materiál, z něhož jsou nálepky vyrobeny. Nejlevnější je samozřejmě papír, který ale na strukturovaných zdech sedí velmi špatně a hodí se spíše na čistě jemné broušené plochy. Těch je ale většinou v interiéru po hříchu vcelku málo. Právě proto je vhodné najít si spolehlivé nálepky z gumového materiálu, který je poměrně tažný a dokáže se přizpůsobit i nerovnostem. Tím pádem nálepky na podkladu dokonale drží a jen tak se nepustí.

Minimalistické pojetí výzdoby

Nálepky na stěnu doslova vybízejí k minimalistickému pojetí jakékoli místnosti. Důležité je mít prostory hezky vymalované. Každá z nálepek totiž pokryje pouze určitý prostor a za nimi je vždy výmalba. Optimálně se hodí nálepky především na bílou zeď. Pokud si ovšem koupíte ty správné odstíny, klidně je lze kombinovat i s jinak barevnými zdmi. Asi nejčastěji se volí univerzální černá barva nálepky, která se dá ladit ke všem barevným odstínům stěn.

Abstrakce si zamilujete

Mezi nesmírně oblíbené motivy nálepek patří nejrůznější abstraktní tvary. Jednat se může jak o velmi jednoduché malé samolepky, tak i o ty velké, které pokryjí drtivou většinu stěny. V obou případech se budete do takovéhoto interiéru velmi rádi vracet. Především proto, že si pod abstraktními motivy budete moci představovat fakticky cokoli. I zdánlivě obyčejné květiny netradičních tvarů mohou vypadat kouzelně. Velmi oblíbené jsou soustavy oblých tvarů. Kružnice a elipsy v kombinaci několika zajímavých barev umí vytvořit kouzelnou atmosféru nabitou mystikou a záhadami. I fádní zeď se může pouze díky několika vkusným nálepkám změnit v netradičně pojaté místo, kde budete chtít odpočívat.

Nálepky do interiéru
Nálepky do interiéru

A co ostatní motivy?

Nikde není psáno, že byste musei nutně nakupovat nálepky s abstraktními motivy. Mnozí lidé spíše tíhnou k realitě a jejímu obrazu. Milujete zvířata? Koně, kočky, psi anebo jiní přátelé člověka mohou zdobit nejen zdi dětských pokojů. Když už jsme u nich, právě tady si najdou místo princezny nebo rychlá auta. Vůbec, jsou to právě děti, které budou velmi vděčné i za zdánlivě minimální změny v jejich osobním prostoru. Často postačí pouze malé zvířátko v rohu dětského pokoje anebo jemný motiv dětských hrdinů. Hodně známé jsou i motivy poukazují na sportovní a sportovní aktivity všeobecně. Pokud máte fotbalovou domácnost, vyzdobte si ji fotbalovými míči. Na zdi může být mimo jiné třeba i branka. Naopak ženy ocení florální motivy. Květiny nikdy nikoho neurazí a v barevné i černé podobě mohou evokovat spousty zajímavých zážitků. Každý má jiný vkus, nicméně v nabídce na myloview.cz najdete spousty zajímavých variací, z nichž si jistě vyberete takovou, která bude vašemu srdci plně nejbližší.