Na vlastní kůži

Na dovolenou za pivem – jedině do pivních lázní

Nebojte se, nebudeme vám radit, abyste vyrazila strávit dovolenou do nejbližší putyky. Pivo totiž není jen oblíbený nápoj našich partnerů a manželů, ke kterému si večer sednou. Je to také nápoj plný zdraví, který při správném využití blahodárně působí na pleť, vlasy, ale i krevní oběh. V pivních lázních si pivo oblíbíte i vy. Vychutnáte si zde speciální pivní koupel, skvělé jídlo i pivo přímo z místního pivovaru.

Koupel plná piva
Pivo zahřáté na 37°C? Zarytý pivař by se ošklíbal, ale věřte, že tato teplota je ideální pro maximální relaxaci a uvolnění v pivní koupeli. Lázeň není tvořena obyčejným pivem, jedná se o speciální směs bylin a pivních přísad s horkou vodou. I vany pro pivní lázně nejsou jen tak ledajaké. Speciální kádě pro pivní koupele jsou vyráběny ze dřeva nebo z kovu, pro jednu nebo dvě osoby.

Kde pivní lázně navštívit?
Díky popularitě pivních lázní, která za poslední roku stoupala, je možné je najít v mnoha městech po celé ČR. Doporučujeme si ale vybrat ty lázně, které byly zřízeny přímo v pivovarech. Jedná se z pravidla o malý pivovar, který vaří pár svých pivních speciálů a k tomu se věnuje i relaxačním pivním procedurám. Takové minipivovary najdete např. v Plzni – Černicích (Pivovar Purkmistr), v Rožnově pod Radhoštěm (Rožnovský pivovar), Štramberku (Městský pivovar Štramberk) nebo v Chodové Plané (Pivovar Chodovar).

Dárek, který potěší
Pivní lázně jsou určené pro všechny (dospělé) bez rozdílu věku a pohlaví. Nedoporučují se jen v těhotenství a při onemocnění srdce a cév. Pokud přemýšlíte nad originálním dárkem pro někoho blízkého, dárkový poukaz na pivní lázeň je zajímavý tip. Můžete zvolit variantu pouze na procedury nebo i víkendový pobyt, při kterém obdarovaný stráví v pivovaru jednu nebo dvě noci. Výhodou je, že dárkový poukaz platí půl roku a obdarovaný si může vybrat termín podle toho, jak se mu to bude hodit. Poukaz na všechny zmíněné pivní lázně pořídíte na stránkách zážitkové agentury zde: http://www.esennce.cz.

Previous ArticleNext Article