Na dovolenou jedině na Třeboňsko

Rád bych se s vámi podělil o tip na pěknou dovolenou. Kdo by neměl rád přírodu jižních Čech se spoustou zeleně, rybníků a kde si lze užít klid, relax i sport na jednom místě. My například velmi vyhledáváme s rodinou ubytování na Třeboňsku. Třeboňsko je výjimečné svou polohou i možnostmi sportovního a kulturního vyžití naprosto ideální destinací.

Ubytování jižní Čechy vám dopřeje soukromí a klid
Jako nejlepší možnost ubytování jsem vyhodnotil ubytování Třeboň – ubytování v novostavbě v obci Domanín. Typická jihočeská vesnice Domanín se nachází jen pár minut autem od centra Třeboně a je výhodná především klidem, který je při dovolené tak potřebný a který každý vyhledává. Nemám rád přílišný ruch, proto bych dal Domanínu přednost před Třeboní. Ubytování jižní Čechy vždy pozitivně zasáhne mé srdce, odpočinu si při pobytu na krásném místě a užiju si svou drahou polovičku, se kterou se přes rok vídáme tak málo.

Skvělá příležitost pro odpočinek
Skvělou příležitostí jsou Třeboňské lázně, kam si chodíme s přítelkyní odpočinout a načerpat síly. Třeboňské lázně jsou vyhlášené a navštěvují je lidi z celého světa. Mám Třeboň opravdu rád. Rád také rybařím a  jezdím na kole, stezky na Třeboňsku jsou skvěle vymyšlené a trasy vedou malebnou přírodou jižních Čech.

V pokojích novostavby penzionu je kompletně zařízené sociální zařízení a sprchový kout, nechybí ani společenská místnost s krbem a kuchyní s jídelnou. Zařízení pokojů se mi líbí, protože je penzion novostavba, vše je nové a moderní a dobře zařízené. Nejraději mám na ubytování na Třeboňsku, že nemusím slevovat ze svých domácích nároků a mohu si naplno užívat klid a krásnou přírodu.

Pokud váháte, kam v létě na dovolenou, využijte můj tip
U penzionu je také velká zahrada, kde jsme večer grilovali a pekli buřty, dokonce pozorovali hvězdy. Takové chvíle pohody mne neskutečně nabíjí do dalších let. Vím jistě, že se do penzionu Domanín budu vždy rád vracet a to i pokud budeme mít v budoucnu s přítelkyní děti. Chci, aby si užily chvíle v přírodě a právě na takovém místě jako je ubytování jižní Čechy v útulných pokojích penzionu. Třeboň je protkána stezkami pěšími i cyklistickými a téměř na každý čas v sezoně je připraven v centru Třeboně také kulturní program a my ho vždy rádi využijeme a poté se vrátíme do soukromí penzionu a je nám skvěle. Pokud váháte kam na dovolenou v jižních Čechách, určitě vyzkoušejte novostavbu v Domaníně, kde máte vše, co na dovolené potřebujete, jako na dlani.

Diskuze je uzavřena.