Multifokální brýle

Multifokální brýlové sklo je ideálním řešením pro všechny, kteří začínají kolem čtyřicátého roku mít problémy se ztrátou zraku při čtení a postupně i při práci na počítači.

 

Multifokální brýlové čočky se stávají skvělým řešením pro každého, kdo díky počínající presbyopii ztrácí komfort vidění na krátké a střední vzdálenosti. Multifokální brýle umožňují pohled do všech vzdáleností. Na rozdíl od jiných dioptrických brýlí jsou multifokální brýle schopné velmi dobře vstřebat do jiné vzdálenosti. Multifokální brýlová skla velmi jednoduše vyřeší problém s nošením několika brýlí během dne. Díky těmto speciálním brýlím už nebudete potřebovat jedny brýle na řízení, druhé na počítač a třetí na jednou práci. Po pořízení multifokálních brýlí Vám vystačí jedny. O přednostech multifokálních brýlí si můžete přečíst také na této webové adrese www.hoyaluxid.com/cs/home.

Multifokální brýle plynule nahrazují ztracenou schopnost oka zaostřovat. K multifokálním brýlím se doporučuje vybrat kvalitní brýlové obruby. Je tomu tak nejen pro estetické pohodlí majitele brýlí, ale brýle musí být také technicky vhodné pro zábrus multifokálních čoček. Multifokální brýlové čočky či skla od Hoyalux iD Family Vám zaručí kvalitní vidění i po čtyřicátém roku lidského života. Celou podstatu těchto speciálních multifokálních brýlí a čoček tvoří unikátní plocha, jejíž struktura je rozdělena na horizontální a vertikální část. Obě části jsou umístěny v optimální pozici oka. Při nerovnoměrném používání dioptrií se doporučuje používat multifokální brýle s Balaced View Control, které umožňují stabilní a uvolněné vidění. S tímto typem brýlí se zbavíte zejména při chůzi do schodů nepříjemného pocitu nevyváženosti. 

Diskuze je uzavřena.