Módní trendy na léto 2016

Léto nám již panuje v celé své kráse a prázdninové dny jsou plné spalujících slunečních paprsků, kterých se mnozí z vás stále nemohou nabažit. Kromě plážové módy – neboť i u vody chceme vypadat skvěle – ženy sledují módní trendy na léto 2016, které si zkrátka nemohou nechat ujít, chtějí-li jít s dobou a oblékat se podle nejnovější taktovky módních guru. Jestliže ani vy nechcete být, co se vašeho oblečení týče, nijak zvlášť pozadu, pak určitě s nadšením oceníte náš dnešní článek, ve kterém vám trendy na léto představíme. Možná se budete divit, jaké kousky jsou letošní sezonu v kurzu!

Jaké jsou módní trendy na léto 2016?

Pokud patříte k ženám, jejichž šatník se mění s každou vlnou módních novinek a kterým nevadí investovat vydělané peníze do garderoby, pak si následující řádky rozhodně nenechte ujít. My víme, v čem letos v létě můžete udělat největší parádu a rozhodně si to nehodláme nechat pro sebe!

Výrazné barvy, které nepřehlédnete!

Barvy k létu patří úplně stejně, jako sluníčko a nebe bez mráčků. Není se proto čemu divit, že se módní návrháři nechali inspirovat výraznými a křiklavými odstíny, které se prolínají do všech oblastí módy. V křiklavých barvách si tak můžete pořídit topy, trička, sukně, šaty nebo kraťasy, stejně jako brýle, kabelky nebo třeba boty. Chybou nebudou ani výrazné barevné kombinace, například fialová se žlutou, tyrkysová a růžová či zelená a modrá.

Top do pasu a sukně, aneb staré trendy nerezaví

Krátké topy dosahující do pasu doplněné o sukni se nosily před několika lety a světe div se, tento ryze dámský trend se bude nosit i letos. Kdo se tedy nebojí odhalit kousek holé kůže, ten si v tomto modelu může vyrazit do práce, na nákupy, s kamarády za zábavou nebo jen tak na procházku městem. Nebojte se odvázat a kombinujte, kombinujte, kombinujte!

Třpyt a lesk jsou v kurzu

Mezi trendy na léto 2016 patří i oblečení, jehož součástí jsou měňavé materiály – flitry či lesklá kůže. Zaručujeme vám, že pokud si na sebe oblečete podobný kousek, pak bude veškerá pozornost okolí směřována právě na vás. Ačkoli je tento trend spojován spíše se zimou, letos tomu bude jinak.