Kosmetika

Modeláž – gelové nehty

yfvfvul_v8fepgabqa4l4kv1kvyttzqbdcr_k6u2fnd8emetgyvs6f_y4ttr_m1argr5tda.jpgKaždý člověk je unikátní jedinec. Má vlastní DNA, rysy v povaze i vzhled. Jinak tomu není ani u rukou a nehtů. Někteří lidé mají to štěstí, že mají od přírody zdravé a silné nehty. Jiní mají jen takové roztřepené chudinky. Proto byla vynalezena modeláž umělých nehtů, aby krásné nehty mohl mít kdokoli. Zejména ženy na řídících pozicích a v kancelářích se často uchylují k modeláži nehtů, protože chtějí reprezentovat a to s nekvalitními nehty jde těžko.

Jste-li manikérka a starost o nehty vašich zákaznic je váš denní chléb, je třeba, abyste uměla zákaznicím vymodelovat kvalitní
gelové nehty
. Záleží samozřejmě na každé konkrétní zákaznici, jaké nehty se jí líbí a jaké může ve skutečnosti mít, ale většina se rozhoduje právě pro gelové nehty, které jsou vysoce pevné, odolné a pružné. Navíc vypadají velmi přirozeně, takže mnozí ani na první pohled nepoznají, že nejde ve skutečnosti o přírodní nehty.

Jako profesionální manikérka musíte vysledovat, jaké má konkrétní zákaznice nehty a jaké si můžete dovolit jí vymodelovat. Pokud má jen krátké nehtové lůžko, je třeba volit rozumnou délku nehtů, protože krátké lůžko neudrží příliš dlouhý nehet. Můžete proto vybírat z velkého množství různých druhů nehtových tipů. Nehtové tipy pro gelové nehty se liší velikostí a tvarem a samozřejmě důležitou roli hraje také design. Chcete-li, aby každá vaše klientka od vás odcházela s pocitem, že má zcela originální nehty, je třeba se zásobit různými nehtovými tipy.

Internetový obchod MagicNails.cz pro vás má k dispozici široký sortiment nehtových tipů, naleznete zde širší i užší tipy, které se liší i délkou lepící plochy. Pro výsledný efekt je také velmi důležitý design tipů. MagicNails.cz pro vás má spoustu druhů nehtových tipů od mléčně bílých a čirých až po tipy podle poslední módy barevných či zdobených. Neváhejte a nakupujte vše pro kvalitní gelové nehty na MagicNails.cz.

 
yfvfvul_v8fepgabqa4l4kv1kvyttzqbdcr_k6u2fnd8emetgyvs6f_y4ttr_m1argr5tda.jpg

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Previous ArticleNext Article