Masáž, koncert hbitých prstíků

masážZavřete oči a poddejte se hbitým prstíkům maséra, které vás budou rozmazlovat po celou dobu masáže. Po zdravotní masáži se budete cítit mnohem lépe a doslova rozkvetete.


Klasickou masáží se lidé zabývali už před 3000 lety. Už tehdy věděli, že kůže má miliony nervových zakončení. A při správných hmatech, tlacích, třeních, vytřásání nebo hnětení lze najít vaše bolavé místečko a bolest tak zmírnit.

Než si vyberete svého maséra, zeptejte se rodiny, kamarádek nebo známých, jaké mají zkušenosti oni. Dobrý masér je doslova poklad, pozná totiž, v jakém rozpoložení jeho klient je, a může tak tomu přizpůsobit celou masáž.

Po správně vedené masáži se můžete cítit trochu unavení, rozbolavělí, ale s odstupem času cítíte určitou úlevu a hlavně příjemné uvolnění.

Trápí vás bolesti zad, šíje nebo končetin? Zvolte tedy klasickou masáž, která je vhodná pro chronické svalové bolesti, po velkém svalovém zatížení, ztuhlosti, jednostranném zatěžování organismu, při stresu, migréně nebo pooperačních stavech. Dokáže také mírnit bolesti při artrózách a obnovuje regeneraci a výživu tkání.

Celý článek si přečtete na magazínu o kráse, zdraví, sportu a vitalitě www.Aveneta.cz.

Diskuze je uzavřena.