Loom Bands

Říká Vám něco pojem Loom Bands? Pokud ne, patrně nebudete teenager nebo nesledujete módní trendy. Tahle skvělá vychytávka totiž v posledních dnech a měsících doslova ovládla všechny dívčí pokojíčky. A proč by také ne – gumičky, nebo lépe řečeno v tomto případě spíše ozdoby, které hrají všemi barvami a dají se libovolně kombinovat, třeba na zápěstí, zaujmou duši snad každé dospívající slečny.

Sada, ve které koupíte hned několik tisíc takových gumiček, slibují zábavu pro děti na dlouhé hodiny. Náramky se dají snadno splétat na plastovém pletacím stavu a hlavně menší ratolesti si vyzkouší zajímavou a kreativní činnost, která samozřejmě v neposlední řadě podpoří i jejich jemnou motoriku.

Loom Bands dobyly svět, protože je nosí i slavný britský pár – William, princ z rodu Windsorů a jeho žena Kate, ale i někdejší populární fotbalista David Beckham a jmenovat můžeme i papeže Františka. A další miliony dětí, které nejsou celebritami – ale možná jednou budou. To je zajímavá společnost, že?

Používat Loom Bands se naučí každé malé dítě, jsou totiž vhodné pro děti školou povinné od osmi let věku – protože obsahují malé části, nebylo by zrovna vhodné, aby u nich sedělo třeba tříleté dítě, tedy pokud nebude pod dozorem dospělého.

Ozdobit skrze Loom Bands můžete nejen své zápěstí, ale i oblečení – věku toho, kdo si hraje, se určitě meze nekladou a jak známo – hraní si omlazuje duši, budete se pak cítit svěží. A čas strávený se svými dětmi je prostě skvělý, bez ohledu na to, jaký sport nebo aktivitu vlastně provozujete.

Hit roku 2014, oblíbený hlavně v zámoří, se dostal i do Evropy a brzy může být u Vás doma, stačí si jen objednat! Vytvořit můžete vlastně cokoliv, tyto gumičky jsou zcela univerzální záležitostí, která pobaví snad všechny děti.

Diskuze je uzavřena.