Domácnost

LED panely jako univerzální svítidla

LED panely jsou elegantní a tenká svítidla, která mají mnoho možností využití. Často se používají jako náhrada za zastaralé a bzučící zářivky, které nejsou ani příliš vzhledově povedené. LED panel je velmi tenký a vyniká jednoduchým designem, díky kterému zapadne téměř do jakéhokoliv interiéru.

Výhodu oproti klasickým svítidlům mají LED panely v mnoha možnostech uchycení. U většiny panelů si můžete vybrat ze 4 variant uchycení. Přisazený panel je přichycen ke stropu jako klasické svítidlo, podhledový přesně zapadne do kazetového stropu, vestavný lze umístit do sádrokartonu a závěsný se zavěšuje ke stropu do míst, kde potřebujete mít panel o něco níž, než je strop.  

Panely se vyrábí v mnoha velikostech od 12 x 12cm až do 60 x 120cm, obecně si můžete vybrat ze čtvercových či kulatých, bílých či stříbrných. Menší panely jsou skvělou náhradou za klasická svítidla, která nemají uvnitř žádný světelný zdroj a musíte si žárovku dokoupit. U LED panelů se dokupování vyhnete, stačí jen zapojit a svítíte.  Větší panely zase skvěle nahradí zářivková svítidla .

Využití naleznou LED panely téměř všude, mohou být použity v domácnostech, kancelářích, obchodech, školách, obchodních centrech či kdekoliv jinde.

Previous ArticleNext Article