Bydlení

Konečně nová elektrika!

Byl to den jako každý jiný. Zrovna jsme celá rodina usedla k obědu a pochutnávali si na kuřeti se šťouchanými bramborami. V tom se ozvala rána, krve by se ve mně nedořezalo. Až mi sousto kuřete zůstalo viset v krku a já se začala dusit. Manžel mi uštědřil bodrou ránu do zad, a když jsem konečně popadla dech, vydal se pátrat, co způsobilo tu ránu.

Přišel s tím, že se v předsíni kouří ze zásuvky. Hned jsem zkusila rozsvítit, zapnout televizi i otevřít ledničku. Nic, bez reakce. Proboha, to je to, jak jsme pořád oddalovali rekonstrukci elektroinstalace. Nedá se nic dělat, musíme nakoupit elektroinstalační materiál Písek a pustit se do tolik odkládané rekonstrukce.

Při shánění potřebného materiálu jsme si vzali na pomoc internet. Zanedlouho jsme narazili na internetové stránky, kde jsme našli inspiraci a rady pro naši elektro rekonstrukci interiéru. Bude také zapotřebí vyměnit zásuvky a vypínače České Budějovice.

Internetové stránky REPAM Elektro nabízí velký výběr elektroinstalačního materiálu, například vypínače a zásuvky s vyšším krytím, televizní a datové zásuvky České Budějovice, stmívače a pohybová čidla, termostaty a žaluzie, inteligentní řešení elektroinstalace, ostatní spojovací materiál – vidlice, spojky, rozdvojky. Tento specializovaný prodejce zkrátka nabízí možnost kompletního sortimentu pro elektroinstalace.

Tato firma nám poskytla odborné rady nejen k elektroinstalační práci, ale i k potřebnému materiálu. Musím říct, že jsou tam odborníci na pravém místě a ochotni vždy pomoci! Zásuvky, vypínače a další věci jsme nakoupili během chvíle a mohli se pustit do rekonstrukce bytu. Neradi bychom zažili doma další nehodu. Jsem ráda, že jsme nevyhořeli. A alespoň nás donutila, pustit se konečně do tolik odkládané elektro rekonstrukce.

Previous ArticleNext Article