Foto, video

Kdo hledá, najde

Pan Radana v televizi vždy obdivoval postavy počítačových expertů, ba přímo počítačových maniaků. Co jenom ti díky „kompům“ dokázali, jaké jen měli možnosti! A i on chtěl být takový. A tudíž jednoho dne učinil osudný krok.

Navštívil prodejnu, kde nabízeli počítače, notebooky a také repasované počítače a repasované noteboky a koupil si počítač. První počítač, který mu padl do oka svou více než přijatelnou cenou. Stál pár korun a pan Radana už se těšil na to, až začne ťukat do kláves a tím se mu otevřou nové obzory.


Ovšem mohl spíše jenom ťukat. Protože nové obzory se mu sice otvíraly, jenže jen velmi pomalu, neboť počítačové vnitřnosti jen těžko zápolily s tím, co po nich bylo žádáno. Inu, nevýkonný chudáček ten jeho počítač byl. Skoupý na kapacitu, omezený v software, zastaralý jako zarytý komunista v ryze tržním prostředí. A jediné, čím oplýval v míře než dostatečné, byly jeho rozměry a hmotnost.

A tak poté, co se panu Radanovi všichni příbuzní a známí vysmáli, si tento pořídil počítač nový. Prý nejlepší z nejlepších. A dost možná opravdu nejlepší z nejlepších. Měl programů tolik, že bylo s podivem, že se do něj všechny vešly, byl lehoučký, krásný a uživatelova přání plnil okamžitě, jakmile jeden kliknul. Jenže to bylo vykoupeno draze. A to doslova. Protože tento počítač způsobil na účtu pana Radany hotovou pohromu.

A nejhorší zanedlouho bylo to, že byl tento computer natolik skvělý, že mu byl ukraden. Taková škoda!

Pan Radana, zhýčkaný svým dokonalým miláčkem, už pochopitelně o nějaký laciný šunt zájem neměl, jenže, jak zmíněno, finančně „vykrvácel“ natolik, že už na nový superdrahý exponát špičkové kategorie neměl dostatek prostředků. A tak se zdálo, že se před ním teprve krátce se otevírající obzory opět předčasně uzavřou. Ať se mu to líbí nebo ne.

A panu Radanovi se to nelíbilo. A tak se pídil, kterak by se vlk nažral a koza zůstala celá. Tedy kterak by se dal pořídit kvalitní počítač za nevelký peníz. A kdo hledá, najde. A našel i pan Radana. Našel shop.luneco.cz a tam si pořídil počítač přesně takový, jaký potřeboval. O čemž se jediným kliknutím můžete přesvědčit i vy sami.

Previous ArticleNext Article