Kam na ten nejlepší fotbal? Poradíme

Česká liga rozhodně nepatří z fotbalového hlediska mezi dokonalou volbu. Není to jenom nekvalitou samotné soutěže, hráčů a jednotlivých týmů. Je to dáno také celou řadou skandálů, se kterými se pravidelně potýká. Pokud chcete vidět lepší fotbal, máme pro vás tip, kam na něho vyrazit. První možností mohou být lístky na Barcelonu. Tento španělský klub, který hraje na stadionu Nou Camp, rozhodně patří mezi jeden z nejprestižnějších, které v celé Evropě můžeme najít. I vy tak můžete pomoci vytvořit atmosféru, a to spolu s dalšími diváky. Kolik se jich na domácí stadion vejde? Může to být více než 99 000. A o tento zážitek je škoda se připravit.

Zkuste i další evropský velkoklub

Známá Barcelona nemusí být rozhodně jedinou možností a cestou, kterou se dnes můžete vydat. Lze na vlastní oči vidět i tým, který má přezdívku Los Blancos, a najdete ho na stadionu s názvem Santiago Bernabeu. Že už víte, o čem mluvíme? Máte pravdu, jsou to vstupenky na Real Madrid, které si dnes můžete koupit a vyrazit na jeden ze zápasů, na které do konce svého života nezapomenete. A to ať už vyrazíte na vlastní pěst, nebo využijete možnosti plánovaného zájezdu, který zahrnuje vše, od vstupenek, až po dopravu na místo samotné.

Vidět můžete i další významné týmy

Pokud si to zamíříte na jeden ze zmíněných stadionů, je více než jasné, že neuvidíte jenom jednoho z daných favoritů, ale uvidíte také jeho soupeře. A i tím může být někdo významný. Z odehraných zápasů můžeme namátkou zmínit třeba týmy, jako jsou:

  • Sevilla.
  • Valencia.
  • Arsenal.

Je tedy patrné, že vybírat můžete vstupenky jak na domácí ligu, tak samozřejmě i na Ligu mistrů, stejně jako na různá další pohárová utkání. Díky tomu máte jistotu, že neuvidíte jenom jeden špičkový klub, ale že budete moci vidět hned dva najednou. A to se zaručeně neodmítá. Zvláště, pokud jste fotbalovým fandou.

Zdroj obrázku: Fotbaltour.cz