Jsem IN a jiný člověk

„Já ti mám takový splín. Přijdu si absolutně na energetickém dně. Stále se točím jen kolem domácnosti, dětí, v noci pracuji u počítače a není úniku. Honza, když není v práci, tak je u dětí, abych já mohla dohnat resty v domácnosti.“, zoufale si stěžuji své nejlepší kamarádce Janě.

„Já jsem si všimla, že jsi v poslední době velmi, velmi nakyslá. A to to říkám ještě mírně. Napadají mě mnohem ostřejší výrazy.“, jako vždy otevřeně reaguje Jana. „Jenže já už jsem to s Honzou vymyslela.“, s tajemným výrazem dojde ke své kabelce a podává mi maličkou krabičku, zabalenou jako nejsladší cukrátko. „Co to je?“, udiveně zírám na tu nádheru. „Neptej se, otvírej.“, netrpělivě mě popohání Jana. Rychle tedy trhám papír a otevírám krabičku. Z ní na mě vypadne krásná královská koruna. S takovým tím přihlouplým úsměvem hledím na Janu.

„No, nekoukej. To je háček na kabelku. Momentálně absolutní hit. Je to IN.“, vysvětluje Jana. „To je můj dárek k vašemu výročí s Honzou. Pokračování nastane v pátek večer, kdy já přicházím hlídat děti a vy dva odchází na báječnou výroční večeři. A tam právě využiješ tento háček na kabelku. Vím, že potřebuješ všechno popsat polopaticky, takže tady na lednici jsme ti s Honzou pověsili návod k použití:

Háček na kabelku je praktickým šperkem a výborným doplňkem, který vám vyřeší problém, kam s kabelkou v restauraci, v baru či v práci. Již nemusíte kabelku povalovat po stole, na zemi nebo nechat bez povšimnutí zavěšenou na židli. Použitím našeho háčku máte kabelku jednoduše pořád před očima!

Princip používání je velmi jednoduchý: Háček na kabelku je poskládán kolem středu, což je zajištěno pomocí magnetu uvnitř jádra. Jednoduchým způsobem háček na kabelku rozložíte a vznikne věšáček, který lze umístit na okraj stolu. Háček se umístí ozdobnou částí nahoru. Na rozložený háček se zavěsí kabelka nebo taška. Háček s kabelkou je velmi stabilní, protože spodní strana je protiskluzová.“,

pokračuje v překvapení moje nejlepší kamarádka.

Nemohla jsem se pátku dočkat. Zbývající dny jsem přesně podle návodu trénovala použití háčku na kabelku, abych si v restauraci neuřízla ostudu. A zároveň jsem se na něj asi 100x denně koukala, protože byl…jako z pohádky. A stejně pohádková byla večeře. Odpočinula jsem si od každodenního frmolu a trošku ze mě spadlo to neustálé napětí. Děkuji, Jani, vymysleli jste to báječně!

Diskuze je uzavřena.