Ježíšku, nezaspi!

Z televize i z rádia na nás křičí zelený marťanek ALZA: „JEŽÍŠKU UŽ JE ČAS! JUPÍÍÍ!“ Je už opravdu čas? Když koukneme z okna, počasí leckdy připomíná spíše jaro. I když v ranních hodinách je pěkná zima. Ale po sněhu není ani památky. Vždyť bílý poprašek je symbol blížících se vánočních svátků. Jsou však Vánoce opravdu tak daleko? Neřekla bych!

Od doby, kdy jsem přestala věřit na Ježíška a začala obdarovávat nejbližší, snažím se nakupovat dárky v předstihu. Za prvé se chci vyhnout předvánočnímu davovému šílenství a za druhé nechci být jako tatínek mé známé, který dárky nakupoval vždy až 24. prosince dopoledne. Bohužel to podle toho také dopadlo. Otevřeno měl v té době jen velkoobchodní řetězec Makro, a proto se každoročně rozbalovaly voňavky, hrnce, kávovary, deky, povlečení… Kdo by ale chtěl dostávat zbytečné dárky?! To není o tom, že bych snad byla rozmazlená. Naopak mám velkou radost i z malého dárečku, ale proč mít doma další sadu šesti skleniček na víno, když jsem ji už pořídila v létě? K čemu skladovat ve skříni povlečení, které se mi nehodí do interiéru a nelahodí mému oku?!

Snažím se tedy vymýšlet takové dárky, jež dotyčného potěší a neskončí na dně skříně jako nechtěný dar. A hlavně, nakupuji v předstihu. Není to nakonec ani tak těžké. Během roku několikrát zaslechnu: „To bych si moc přála. To by se mi líbilo. To bych potřebovala.“ Nelením a běžím dáreček koupit. Samozřejmě nezapomínám na originalitu, kupuji věci vyzkoušené a potřebné. Například vlasovou kosmetiku Brazil keratin, kterou jsem si už dávno zamilovala. Z mých zacuchaných, vysušených a vcelku nevzhledných vlasů, vykouzlil keratin nádhernou hřívu. S následnou péčí, kterou můžete používat i bez předchozí aplikace brazilského keratinu, budete spokojení jako já. Je zkrátka úžasná!

Když své vlasy rozmazluji čokoládovým šampónem, doslova „mlsám“. Ten, kdo miluje kokos, najde u vlasového specialisty Brazil keratin i vlasové přípravky s kokosovou vůní. Považuji tedy nákup kosmetiky za správnou volbu, jak potěšit své blízké. Takový dárek určitě nadchne, neztratí se a své využití má i po skončení vánočních svátků.

Slyšíváte také babičku, jak si stěžuje, že má slabé vlasy, které často vypadávají? Sáhněte tedy po řadě Hair Loos. Nechce si vaše dcera česat zacuchané vlásky? Objednejte jí kvalitní hřeben v krásném designu, třeba ve zvířecím. S takovým leopardím nebo zebřím hřebenem si bude vaše dcerka vlásky česat ráda. Maminka jistě ocení 100% přírodní arganový olej, po kterém bude krásná od hlavy až k patě.

Věřte, že tyto dárky zahřejí u srdíčka a pod stromečkem vám budou odměnou rozzářené oči obdarovaných…

Diskuze je uzavřena.