S jakými filmy se na podzim zachumlat do peřin?

Aktuálně panující počasí doslova vybízí k tomu, abychom sena všechno vykašlali, zalezli si do vyhřátého pelíšku a pustili si nějaké pěkné filmy, které podtrhnou atmosféru a zpříjemní nám den. Podzim je sice úžasné období plné barev, jenže když se před námi sluníčko schovává a místo toho celé dny jen prší, není nic lepšího, nežli si udělat čaj, zachumlat se do peřin a pustit si námi doporučované filmy!

Filmy ideální na podzim

Máme pro vás tipy na zajímavé filmy, které vystihují podzimní čas. Jestliže nemáte nic jiného na práci a ven se kvůli dešti nebo nízkým teplotám jít nedá, udělejte si příjemný den a odpočívejte.

  • Podzim v New Yorku

    Máte-li rádi Richarda Gera, pak není nad čím váhat: musíte si pustit film s názvem Podzim v New Yorku, ve kterém hlavního hrdinu doprovodila neméně známá Wimona Ryder. Romantické drama spojí osmačtyřicetiletého majitele restaurace s dvaadvacetiletou designérkou extravagantních ozdob na hlavu. Co z toho asi tak může vzniknout…?

  • Úsměv Mony Lisy

    V hlavní roli nádherná Julia Roberts a děj odehrávající se v roce 1953: tak této klasice odolá skutečně jen málokdo! Proto i Úsměv Mony Lisy zařazujeme mezi ideální podzimní filmy, s nimiž můžete strávit krásné odpoledne. V tomto filmu profesorka umění přijede na prestižní universitu Wellsley, kde záhy zjišťuje, že pro její studentky je daleko důležitější získat prsten, nežli dosáhnout nějakého vzdělání. Jak to dopadne, když je začne směrovat k tomu, aby změnily své ambice?

  • Kdo s koho

    Do třetice tipů na podzimní filmy zmíníme Kdo s koho, ve kterém hlavní roli hraje úžasná Reese Withesrpoon. Ztvární zde roli středoškolské studentky, která je iniciativní, ctižádostivá a ke své smůle i hodně manipulativní. Uchází se o titul školní prezidentky, což není všem po chuti. Její profesor, kterého hraje Matthew Broderick, se jí rozhodne ve školních volbách pořádně zatopit. Jak se vyvine vztah studentky a učitele, když dvojice balancuje na velmi tenkém ledě?