Jak zpevnit poprsí?

Krásná, pevná ňadra mající tvar zaručeně dokážou upoutat pozornost a to nejen ze strany mužů, ale překvapivě i ze strany žen. Na pohled dokonalé poprsí nám zvedne sebevědomí a dodá na sebejistotě, díky které si bez zaváhání oblékneme i hlubší výstřihy. Nekompromisní zub času nebo například kojení se bohužel negativním způsobem na vzhledu našich ňader podepíše. Není se proto čemu divit, že si mnoho žen pohrává s otázkou jak zpevnit poprsí, dodat mu přitažlivý tvar a tím pádem jít proti přírodě.

Přemýšlíte, jak zpevnit poprsí? Víme jak na to!

Přirozená pevnost prsou k naší smůle nevydrží věčně. Jak jsme již zmínili výše, na pevnosti našich ňader se podepíše věk, děti, náš způsob života nebo výkyvy v tělesné hmotnosti. Přírodě mnohdy neporučíte, ale můžete se pokusit trochu jí oklamat.

Cvičení

Jako první většinu z nás napadne cvičení, s jehož pomocí lze s dostatečným množstvím silné vůle a odhodlání vrátit našemu poprsí pevnější tvar. Výhodou je, že do sebe nemusíte nechat řezat. Pamatujte, že posílení prsních svalů je nejdůležitějším základem, od kterého se můžete odrazit a pokračovat dále v cestě za vytouženým poprsím. Co se vhodné aktivity týče, vybírejte především činnosti, při kterých je pozornost věnována horní části těla.

Masáž

Další oblíbenou a poměrně jednoduchou metodou jak zpevnit poprsí, je jejich pravidelná a důsledná masáž. Během masírování dochází k dostatečnému prokrvením prsů  a tím pádem je kůže v této oblasti zásobována důležitými výživnými látkami. Díky pravidelné masáži předejdete volné a neelastické kůži, která je viníkem toho, že vaše prsa poklesnou. Masáž můžete provádět buď sami doma, nebo se můžete nechat svěřit do péče odborníků.

Push up podprsenky

Zpevnění prsou pouze na oko zajistí oblíbené push-up podprsenky, které vašim ňadrům dodají tvar a na pohled se tak budou zdát plnější a pevnější. Volba správné podprsenky vám zajistí nejen pohodlí, ale zároveň poslouží jako prevence proti povislým ňadrům, které budíky nedostatečné podpoře měly tendenci klesat.

Operace

Nalijme si čistého vína – pokud se zamyslíme nad tím, jak zpevnit prsa, napadne nás jako jedna z prvních možností i plastická operace. Ačkoli se jedná o nejefektivnější způsob, je to zároveň způsob velice náročný, A to jak po finanční, tak po fyzické stránce. Při operaci dochází k odebrání nadbytečné kůže a redukci mléčné žlázy. Nebudeme lhát, že tento zákrok nebolí.