Jak zeštíhlit postavu pomocí plavek?

Léto je v plném proudu, horké dny plné spalujících slunečních paprsků nás lákají k bazénům a vy sedíte doma, kde se zatrpklým výrazem sledujete stoupající hodnoty na teploměru zatímco si kapesníkem utíráte pot z čela. Možná i vy patříte k lidem, kterým se i přes veškerou snahu a všelijaké diety zkrátka nepodařilo zhubnout do plavek a nyní své nedokonalosti odmítáte ukazovat na veřejnosti. Není to ale škoda, trávit horké léto doma na gauči? Zapomeňte na nudné sledování televize, sbalte si osušku a opalovací krém a upalujte k vodě! My vám v dnešním článku prozradíme, jak zeštíhlit postavu pomocí plavek a konečně si začít užívat teplé letní měsíce!

Jak zeštíhlit postavu pomocí plavek? Poradíme vám!

I když nemáte dokonalé míry modelky z italských přehlídkových mol a při stoupnutí na váhu raději zavíráte oči před krutou pravdou – i vy můžete vyrazit k vodě beze strachu, že si na vás kolemjdoucí budou ukazovat prstem! Známe totiž super triky, díky kterým zamaskujete nechtěná kila – stačí si jen vybrat ty pravé plavky, které vyhladí povislejší bříško, zúží silnější boky a zpevní větší zadeček!

1. Vsaďte na černou!

Černá barva je velice oblíbená nejen pro svou univerzálnost, ale i pro skutečnost, že dokáže opticky ubírat kila. Černá zkrátka obecně zeštíhluje a vytváří dokonalejší siluetu, než kterou reálně disponujete. Skloubíte-li navíc zeštíhlující plavky právě s tímto odstínem, máte vyhráno!

2. Plavky s vyvýšeným pasem!

Trápíte se pro povolenější bříško, pro které se na veřejnosti nechcete svlékat do plavek? Toužíte po takovém modelu, který si hravě poradí s rizikovou partií v podobě boků? Pak není nad čím váhat – vaší trefou do černého jsou plavky s vyvýšeným pasem, který stáhne povolenou kůži a bříško tak opticky vyhladí.

3. Nesmrtelné tankiny!

Nejoblíbenějším letním kouskem k vodě všech baculek a korpulentnějších dam jsou tankiny, neboli dvoudílné plavky s dlouhým vrchním dílem. Ty bez problému zakryjí celé bříško a vám tak umožní zchladit rozpálenou kůži v osvěžující vodě naprosto beze studu. Pořídit se dají i takové kousky, které mají v oblasti bříška speciální látku, jenž pas opticky zeštíhluje.