Jak plavkami zakrýt nedokonalosti postavy

Snad každá žena na sobě najde alespoň jednu partii, se kterou není úplně spokojená. Zatímco jednu trápí malá prsa, jiná je nešťastná pro povolené bříško, další zase u zrcadla vzdychá nad širokými boky. S blížícím se létem možná i vy propadáte panice při představě, že se budete muset svléknout do plavek a odhalit tak nedokonalosti postavy, na které nejste dvakrát pyšná. Ještě než začnete uvažovat nad možností, že se v horkých měsících na veřejných koupalištích vůbec koupat nebudete, přečtěte si náš dnešní článek. Poradíme vám, jak s pomocí vhodně zvolených plavek zakrýt nedokonalosti postavy a alespoň opticky tak oklamat vaše okolí.

Správný střih plavek zakryje nedokonalosti postavy

Ať už jsou vaše prsa malá, velká vlivem věku či kojení povislá, ať už máte silnější boky nebo větší zadeček, i vy se můžete v plavkách cítit dobře. Jak? Stačí si jen dát záležet s jejich správným výběrem a maximum pozornosti tak věnovat nejen barvám, ale především střihu. Následující řádky vám prozradí, jak i v plavkách zakrýt nedokonalosti postavy!

 1. Povislá prsa

  Za povislá prsa, která nedrží tvar a podepsala se na nich gravitace, věk či kojení, se stydí drtivá většina žen a rozhodně by je dobrovolně nevystavovaly na obdiv. Jestliže i vás trápí povislá prsa, doporučujeme vybírat mezi podprsenkami s vyšším středním dílem, který vašim ňadrům poskytne pevnou oporu.

 2. Malá prsa

  Jestliže máte malá prsa, nejjednodušší cestou, jak tento nedostatek zamaskovat, je investice do šikovné push-up podprsenky, se kterou si hravě vykouzlíte poprsí i o číslo větší. Push-up podprsenky dodají vašim ňadrům plnější tvar.

 3. Velký zadeček

  Velký zadeček a širší boky – to je kombinace, nad kterou se doma před zrcadlem vztekalo již mnoho žen. Co naplat, v létě bude horko a pokud se nechcete uvařir doma, pak na plovárnu jednoduše musíte i s větším zadečkem. Co si obléknout? Vsaďte na tmavý spodní díl plavek, přes který si ještě můžete uvázat vzdušné pareo, jenž nedokonalosti vaší postavy hravě schová.

 4. Větší a povolenější bříško

  Velké bříško, které má do pevného tvaru hodně daleko, je největší problematickou partií. Nejedna žena se trápí pro povadlou kůži po porodu, jiná je zkrátka korpulentnější už od narození – bříško trápí ženy napříč všemi věkovými kategoriemi. Jaké plavky si vybrat? Sázkou na jistotu jsou populární tankiny, které zakryjí celé bříško a nedokonalosti postavy tak budou zvědavým zrakům okolí skryty. Chybou nemusí být ani jednodílné plavky se speciálním zeštíhlujícím si stahujícím střihem v oblasti bříška.