Finance

Inzerujte na AZinzert.cz

Potřebujete prodat nebo naopak koupit starší počítač, sehnat dům, hledáte hlídání dítěte…? Zdarma si podejte inzerát na AZinzert.cz. Vkládat inzeráty můžete jako přihlášení i neregistrovaní. Rozdíl je pak v počtu vložených fotografií. Neregistrovaný uživatel může vložit jednu fotografii ke svému inzerátu, přihlášený až 8 fotografií. Přidání inzerátu je zdarma i pro firmy a podnikatele, což je rozdíl oproti většině dalších inzertních serverů. Pokud podnikáte, můžete zde nabídnout své zboží a služby bez jakýchkoli poplatků.

Zdarma je samozřejmě i registrace. Inzertní web existuje již několik let, váš inzerát si tak najde mnoho zájemců. Inzerci si můžete nechat posunout nahoru  o 20 dní. Stačí zaslat jednu SMS v hodnotě 30,- Kč.

Inzerovat nemovitosti můžete v kategorii Reality. Podrobnější dělení umožní zájemcům se rychleji dostat k cíli. Členění je jak na klasické pronájmy, prodeje rodinných domů a bytů, tak na komerční prostory, hotely, restaurace, garáže, stěhovací služby, nebo například výměny, zahrady, stavební pozemky apod.

Inzerce zvířat je v poslední kategorii s názvem Zvířata. Najdete zde členění zvířat do nejvyhledávanějších skupin zvířat, dále pak potřeby nebo služby pro chovatele a další možnosti.

V kategorii Práce najdete vemi širokou nabídku brigád i dalších volných míst, případně hledajících budoucích zaměstnanců. Převaha nabídek dává naději, že zde najdete práci, kterou hledáte. U brigád je přes 250 záznamů, u průmyslu a výroby přes 400 záznamů a jsou zde další stovky nabízených pozic.

Na hlavní straně inzertního serveru najdete vždy 5 nejnovějších inzerátů z každé hlavní kategorie. Hlavních kategorií pro inzerci je 20. Pokud si chcete zobrazit 500 nejnovějších inzerátů na stránkách, nabídku najdete pod webem dole napravo pod názvem Nejnovější inzeráty. Každý inzerát zůstává na stránkách po dobu 6 měsíců.

Previous ArticleNext Article