Intimní život je nesmírně důležitý. Co dělat, když to přestává klapat?

Užívat si s partnerem či partnerkou je jakousi samozřejmostí a především radostí. Pokud se z intimních hrátek stane povinnost, nastává vcelku velký problém. To samé se týká situace, kdy to z jedné nebo druhé straně přestává fungovat. Potíže přichází především u mužů. Pokud zjišťujete, že i váš partner má problém, měla byste hodně rychle reagovat. Alternativ je pochopitelně hodně. Všechno se odvíjí především od charakteru daných obtíží. Pojďme se tedy na některé rady podívat mnohem podrobněji. Třeba se i vám díky nim podaří zahnat tyto nepříjemnosti a vrátit se na cestu maximální pohody a spokojenosti nejen v intimní oblasti.

Komunikace jako základ

V první řadě je třeba se zaměřit na komunikaci s partnerem. Vždyť jemu samotnému to nemůže být vůbec příjemné. Možná se před vámi jen stydí a všechno skrývá. Když se mu otevřete, můžete si být jistá, že takto nastavíte minimálně nějakou cestu, kterou se můžete oba vydat. Ne každý muž dokáže hovořit úplně o všem a říct partnerce i věci, o nichž se nemluví nijak jednoduše. Jen někteří muži jsou také ochotní se svými problémy něco dělat a nějakým způsobem se měnit.

Zdravý životní styl

Možná by stálo za to pouze popřemýšlet o změně životního stylu. Sedavé zaměstnání kombinované s alkoholem a nezdravou stravou vede k tomu, že se potíže právě objeví třeba v intimní oblasti. Zkuste se s partnerem pobavit o tom, jakou aktivitu byste mohli mít společnou. Často stačí pouze obyčejné delší procházky přírodou a situace se rázem změní. Stejně tak můžete změnit stravovací návyky. Možná když vašemu muži občas uvaříte něco jiného dobrého a zdravého, on sám nakonec pochopí, že se touto cestou může vydat. Za vyzkoušení stojí i některé známé doplňky stravy. Slevu na ně můžete získat kupříkladu na https://bonipo.cz/obchody/zerex-cz.

Okořeňte mu to

Jednoznačně. Neustále stejný sex a intimní hrátky za čas přestanou bavit úplně každého. Nevěra přitom nepředstavuje žádné efektivní řešení. Naopak, buďte to právě vy, která vytvoří tu správnou atmosféru. Stačit k tomu může třeba jenom svůdné oblečení. To udělá i z líného muže doslova a do písmene býka. Využít ale můžete klidně i nějaké jiné triky. Typický je nákup nejrůznějších erotických pomůcek. Těmi se dnes především v nejrůznějších eshopech jenom hemží. Vynikající jsou jak nejrůznější vibrátory, tak i dilda a jiné pomůcky, které jsou schopné dostat ženu doslova do extáze. Partnerovi to bude dělat dobře také, uvidíte sama. Mimo jiné lze volit i některé erotické hračky, které jsou určené přímo pro muže. Taková vakuová pumpa umí divy za pár vteřin. Jen je nezbytné odhodlat se k jejímu pořízení a začít ji používat. Výborná jsou také afrodiziaka, kterými je možné vašeho partnera napumpovat. Nemusíte sahat po žádných chemických koktejlech. Postačí třeba jenom obyčejná čokoláda nebo něco jiného, co má váš partner rád.

Nebojte se ani různých přípravků

Na trhu existuje i spousta různých přípravků, které umí v intimní oblasti pomoct. Ne, nemusí se rozhodně jednat o slavnou viagru, o které se v souvislosti s intimními potížemi mluví takřka pokaždé. Výborné jsou hlavně preparáty založené na přírodní bázi. K jejich zakoupení a následnému užívání nepotřebujete ani lékařský předpis. Máte strach, že byste za takovéto přípravky museli dát neskutečné peníze? Obavy stranou, není tomu tak, mnohé z nich nejsou nijak extrémně drahé. Navíc se k nim vztahují slevy. Vždyť se můžete podívat třeba jen na https://bonipo.cz/obchody/ejoytablety-cz. Alternativ je ovšem hodně, není nutné sáhnout po prvním přípravku, který na trhu najdete.

Zdroj obrázku:
LightField Studios / Shutterstock.com