Dospělí lidé

In-line bruslemi shodíte kila navíc a vytvarujete pevný zadeček

Paní učitelka mé desetileté dcerky mi volala do práce, ať si pro Adélku přijdu do školy, že jí není dobře. Když jsem jí viděla, jak je celá bílá a malátná, zamířila jsem s ní rovnou k dětské lékařce. Ta po důkladné prohlídce diagnostikovala začínající angínu. Předepsala dcerce antibiotika a klid na lůžku.

Když ještě Adélce sestřička odebírala krev, vzala si mě lékařka stranou. Naznačila mi, že má dcera začíná trpět nadváhou, což by se mohlo později odrazit na jejím zdraví. Doporučila mi tedy zařadit do našeho jídelníčku „dietnější“ a zároveň výživnější stravu a samozřejmě také pohyb.

Byla jsem nejdříve jako opařená, ale pak jsem musela sebekriticky přiznat, že na tom něco bude. Jakmile se Adélka uzdraví, začneme spolu sportovat. Třeba by jí mohly bavit inline brusle tak, jako mě. Jen jí sport musím podat jako zábavu, ne jakože je tlustá. To by se dcerka mohla urazit.

Kde koupit kvalitní kolečkové brusle?

Na webových stránkách Radicalsport.cz jsem našla bohatou nabídku kolečkových bruslí. O tomto eshopu jsem se dočetla, že nabízí značkové sportovní potřeby pro lyžování, cyklistiku, in-line bruslení a další. Vybrat si člověk může kvalitní sportovní potřeby za sympatické ceny. V jejich kamenné prodejně si vše člověk může prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit za internetové ceny. Provozuje rovněž bazar. V jejich servisu odborníci seřídí a na sezónu odborně připraví lyže i kola.

Jsem nadšená a hned své dceři objednávám dětské kolečkové brusle. Vybírám brusle Tempish Rebel PP white pink. Jedná se o dětské roztahovací kolečkové brusle pro začínající a mírně pokročilé mladé bruslaře. Nový design s možností výměny tkaniček, pár designových tkaniček je součástí bruslí Tempish Rebel PP. Brusle Tempish Rebel PP  mají snadný a pohodlný systém zvětšení velikosti tlačítkem na boční straně skeletu. Takže jsou naprosto ideální pro moji dceru – začátečnici.

To by bylo, aby Adélka neshodila přebytečná kila a maminka neměla z bruslení krásný zadek.

A jaké máme cíle?

Obden budeme na in-line bruslích trávit alespoň hodinu denně.

Na in-line dráhu budeme chodit rychlou chůzí, žádné dojíždění automobilem.

Schody zvládneme hezky po svých, výtahu si ani nevšimneme.

Kolečkové brusle si přibalíme sebou i na chalupu. Taková podzimní projížďka bude velice příjemná.

Shodíme každá pět kilogramů…

Sportu zdar!

Previous ArticleNext Article