In and out roku 2018

Rok 2018 tu bude co nevidět! Za pár dní si letošní rok začne ukrajovat z posledního měsíce, který se překulí jako voda a najednou tu bude Silvestr a s ním neodmyslitelně spojené oslavy, večírky a mejdany. A pak přijde nový rok, první lednový den, ke kterému se spousta z nás upíná. Stejně jako k novému roku patří předsevzetí a snaha začít znovu, vystřídají se v něm i módní trendy. Jestliže chcete být připraveni na módu roku 2018, pak určitě čtěte dál! V následujících řádcích si prozradíme, co v módě bude in a co naopak out!

Móda roku 2018 – co budeme nosit?!

Patří móda do vašeho života? Zajímáte se o aktuální trendy? Snažíte se udržet krok s nejnovějšími styly? Nikdy si nic nenecháte ujít? V tom případě si nenechte ujít ani dnešní článek, který je jakýmsi výhledem do budoucna. Společně s námi se totiž můžete podívat, co budeme v roce s osmičkou na konci nosit.

  • Proužky ujíždí nakřivo!

    Proužkované oblečení patří mezi módní stálice a k vidění je tak snad každou sezonu. Ačkoli letos frčely proužky svislé, v příštím roce se začne oblečení halit do proužků šikmých. K vidění budou na klasice, za kterou považujeme košile a halenky, ale třeba i na šatech nebo overalech.

  • Šedá vládne světu!

    Myslíte si, že je šedá barva nudná? Nebo že patří spíše do pánského šatníku? Tak na to honem rychle zapomeňte! V roce 2018 se totiž bude nosit šedá, ve které ale v žádném případě za šedou myšku působit nebudete. Nejčastěji bude k vidění na elegantních kostýmcích, takže by možná nebylo od věci si taky jeden takový pořídit.

  • Květovaný vzor nestárne!

    Tak za tohle klidně dáme ruku do ohně. Kolikátý rok se již květinové vzory na předních příčkách? Možná to ani nedokážete spočítat, ale je fakt, že se nosí už několikátou sezonu, přičemž je jisté, že nosit se budou i v roce následujícím! A na čem? Na šatech, sukních, kompletech, overalech i halenkách.