Hodinky Traser Officer Pro

Původně ryze armádní hodinky pyšnící se prestižním označením „SWISS MADE“, jsou vyrobené z ušlechtilých materiálů, osazené kvalitními švýcarskými strojky a navíc vybavené mb-microtec® osvětlením, v současnosti nejlepší možnou luminiscenční technologií. Tato technologie umožňuje odečtení času z hodinek při jakékoliv viditelnosti a to bez využití baterie. Všechny hodinky Traser jsou dobře čitelné nejen při malé viditelnosti, ale i při úplné tmě.

Po ukončení výroby vojenských hodinek Sandy P650 se na trhu objevila spousta spíše nevydařených kopií, které se snažili napodobovat design, vlastnosti a případně i tritiové osvětlení. Pouze značce Traser se podařilo navázat na započatou tradici a jedině hodinky Traser lze považovat za plnohodnotného a jediného nástupce.

Pánské hodinky Traser Officer Pro, s ocelovým pouzdrem upraveným technologií PVD do černé barvy jsou hrdým reprezentantem značky Traser. Hodí se pro každodenní použití. Tento model přibližuje technologii trigalight z vojenského prostředí do běžného života. Přehledný elegantní ciferník je chráněn minerálním sklem k1. Hodinky je možné objednat s NATO nebo silikonovým řemínkem.

Pro náročnější je připraven další model, který vychází z velice úspěšného Officer Pro, který je navíc doplněn o chronograf.  Ten se ovládá masivními kovovými tlačítky na pravé straně ocelového pouzdra s černou PVD úpravou. Safírové sklíčko pro lepší ochranu ciferníku obklopuje černá otočná luneta s bílými číslicemi. Ciferník je také v černobílém kontrastním provedení. Luminiscence trigalight má zelenou, ve tmě nejlépe viditelnou barvu, pouze index na 12. hodině má barvu oranžovou. Hodinky se díky průměru pouzdra 46 mm a výškou necelých 14 mm řadí mezi ty větší z produkce firmy Traser. Na rozdíl od ostatních modelů ale nemají tak širokou lunetu, což je činí opticky menší. Na výběr je pryžový, nebo nato pásek, samozřejmě je možné na přání zákazníka hodinky osadit také koženým řemínkem.

Hodinky Traser Officer Pro, si můžete prohlédnout zde:
http://www.hodinkytraser.cz/traser-officer-chronograph-pro/
http://www.hodinkytraser.cz/traser-officer-pro/

Diskuze je uzavřena.