Seznamte se

Hodinky Alfex – síla kontrastu

Švýcarská firma Alfex se zabývá výrobou hodinek od roku 1948. Specializuje se především na designově originální a stylové kusy. O úspěšnost této značky se starají mladí návrháři ze švýcarské umělecké školy HEAA. Díky jejich inovaci a originálním postupům sklízejí hodinky Alfex každoročně ocenění za design cenami RED DOT a GOOD DESIGN. Mezi nejznámější návrháře této značky bezesporu patří Julia Hou z Tchaj-wanu, Georg Plum z Německa a Marcus Eilinger ze Švýcarska.

Na výrobu hodinek Alfex jsou používány pouze velmi kvalitní materiály. Ocelová pouzdra se dělají z ušlechtilé nerez antialergické oceli bez rizika vzniku alergických reakcí nebo barevných změn. Lidé s citlivou pokožkou se nemusí bát nosit kožené, gumové, ani ocelové náramky. V nabídce je například také imitace krokodýlí kůže u hodinek Alfex 9010.306 nebo nylonové články tahu u hodinek Alfex 5686.829.

 

Široká paleta nabízených hodinek uspokojí především ženy. Ty si mohou vybrat z rozmanitých modelů zdobených zlatem, swarovského kameny, nebo diamanty. Konzervativnější dámy ocení například model Alfex 5705.861, což je novinka roku 2012 nabízená v různých barevných kombinacích. Odvážnější z vás může zaujmout model Alfex 5708.865 dostupný v černé, červené, nebo elegantní bílé barvě. Perfektním pánským doplňkem jsou automatické hodinky z řady Automatic collection.

Na prodej hodinek značky Alfex se specializuje internetový obchod hodinkyalfex.cz. Rádi vám poradí s výběrem toho pravého modelu, nebo předvedou požadovaný kus. Hodinky Alfex spojují jednoduché nápady, design a kreativní ztvárnění. To vše v kvalitním provedení.

Previous ArticleNext Article