Hit těchto vánoc – adrenalinové dárky

Vánoce se kvapem blíží a za tři týdny tu bude dlouho očekávaný Štědrý den. Je tedy ten nejvyšší čas zamyslet se nad vánočními dárky, pokud jste tak ještě neučinili, a najít pro své blízké takový dáreček, který jim na tváři vykouzlí úsměv od ucha k uchu. Hitem letošních svátků budou adrenalinové dárky, které nadchnou jak ženy, tak i muže všech věkových kategorií a dobrou zprávou je, že si z více než pestré nabídky dokáže vybrat opravdu každý. Proč tedy vašim milovaným nedarovat zážitek, na který rozhodně jen tak nezapomenou?

Tipy na adrenalinové dárky

Ať už přemýšlíte nad dárkem pro vašeho tatínka či maminku, chcete udělat radost manželovi či příteli nebo chcete potěšit svou sestru, bratra nebo kamarádku – adrenalinové dárky jsou vaší sázkou na jistotu! Tento originální dárek pod stromečkem bude čekat jen málokdo, což je vaše příležitost zazářit a druhému tak vyrazit dech. A co svým blízkým můžete v podobě adrenalinového dárku věnovat pod jehličí?

  1. Let balonem

    Klasika vhodná především pro ty, kterým nevadí výška – a klidně i pro ty, kteří výšku moc nemusí, těm to můžete věnovat z recese. Vyhlídkový let horkovzdušným balonem dotyčnému umožní podívat se na svět z opravdu vysokého pohledu, možná i překonat sám sebe a dokázat si, že strach je jen v hlavě.

  2. Jízda ve Ferrari

    Pokud chcete potěšit nadšence rychlých sportovních automobilů, darujte mu možnost svézt se ve Ferrari 458 Italia. Možnost na vlastní kůži okusit rychlost jízdy, kterou v běžném automobilu jen tak nezažijete, postaví všechny chlupy na těle.

  3. Bungee jupming

    Další klasika, kterou můžeme s jistotou zařadit mezi adrenalinové dárky, je bungee jumping, tedy skok na laně. I tohle v těle zúčastněného vyvolá pořádnou dávku adrenalinu, rovněž je to možnost k překonání sebe sama.