Co se jinam nevešlo

Hezky česky

free.jpgCool boss byl právě úplně down. Protože sweet baby, již zaměstnal jako svoji asistentku a jež neměla zábrany na jeho přání sundat svou push-up, kdykoliv byl ready a paparazzi či jiné voyeury nevidno, vyrazila někam na trip, a on musel jet sám shoppovat.

Jenže už dávno nebyl in a marketing znal jenom z offshore duty free shopů.

Teď nestačilo jen být online, kliknout a něco zabukovat a nechat si to dealerem expedovat až domů. Teď mu shuttle nepřiveze nic.
Musel sám dojet svým autem až do shopping centra a tam nakoupit. Jenže byznysmen, který zná jen svůj job, z toho byl crazy. A tak sice vyjel na ulici se svým offroad, ale hned na rohu málem srazil nějakou lady v gala a to bylo tak shocking, že se musel vrátit a dát si na uklidněnou nějaký drink.

Seděl tak ve fotelu s whisky v třesoucí se ruce a nasával.

Seděl tak dlouho. Ale pak se sebral. Musel. Protože time is money.

Možná by měl zavolat taxi, jenže opilý se cítil tak fresh a free! Jako king. Nasedl tedy do simply clever auta a po delší době i našel klíček, nastartoval a rozjel se. A zdemoloval zahradní nábytek nachystaný opodál na garden party.

A ani pak nebylo líp. S plynovým pedálem u podlahy se řítil jako crazy vpřed, dokud nenarazil na second hand. Doslova.
Chlapi ze security ho odtud museli dovézt rovnou na emergency. Vypadal prý na exitus, ale nakonec se ukázalo, že má jen totální blackout v hlavě.

Ani na služebně policie si na nic nevzpomněl. Ani když mu dali vodu. Kdyby to byla aspoň Bonaqua! A jednali tam s ním jako s nějakým homeless a ne jako s VIP.

A protože neměl dost peněz cash, skončil v cele s vybavením s úděsným designem odkázán na erární luncheon meat a hamburger, což rozhodně není the best of.

Už aby tu byl jeho staff. Snad ho pustí na kauci a bude zase free a OK.

Previous ArticleNext Article