Výchova dětí

Františkovy pohádky z Kouzelné školky

„Ahoj kamarádi“ jsou vždy první a „Mějte se fanfárově“ jsou vždy poslední slova, kterými kouzelný maňásek František zahajuje a končí televizní pořad určený pro malé, ale i velké diváky. František vystupuje v televizním pořadu Kouzelná školka již řadu let a za tu dobu si získal mnoho příznivců. Kouzelná školka je cyklickým a inspirativním pořadem pro děti předškolního věku. Jejím posláním je děti zaujmout, navázat s mini dialog, nenásilnou formou je seznámit se základními etickými hodnotami a pomocí her rozvíjet jejich fantazii.

Frag_Frant1.gifFrantišek, jak jistě víte, je skřítek z Fanfárie. A ve Fanfárii se žije fanfárově. Taky jak jinak. Je to až neuvěřitelné, jak tento malý, ale roztomilý maňásek žluťásek dokáže oslovit srdíčko těch nejmenších. Sama jsem přemýšlela, proč je tomu tak. A došla jsem k závěru, že je to nejspíše jeho bezprostředním chováním. Nemá žádné zábrany, což děti přitahuje, protože samy jsou také bezprostřední.

Pokud vaše děti milují Františka a jeho kamarády z Kouzelné školky a nemohou je zrovna sledovat v televizi, mají příležitost se s nimi setkat v knížce, kterou vydalo nakladatelství Fragment pod názvem Františkovy pohádky z Kouzelné školky. Knížka je plná pohádek, při kterých si děti užijí hodně legrace a jejichž prostřednictvím se dozví spoustu nového o světě. Knížkou je provede František spolu s kamarádkou Majdou. Největší radost jim přinese zjištění, že mají své oblíbené kamarády z Kouzelné školky stále po ruce, a to ve své knihovničce. A navíc o pohádce na dobrou noc nebude pochyb.

Frag_Frant3.jpg  Frag_Frant4.jpg

Knížku Františkovy pohádky z Kouzelné školky přináší nakladatelství Fragment

Autor: Kratochvíl Miloš
Ilustrátorka: Lucie Dvořáková
Rozměry v mm: 210×297
Počet stran: 64
Rok vydání: 2006
Číslo vydání: 1
Věk: 4+

Previous ArticleNext Article