Fototapety na zeď a magnetické fototapety na lednici – praktické řešení pro vaše bydlení

Fototapety si právem získaly ve světě bytového designu velkou oblibu. Umožňují proměnit vzhled interiéru bez nutností rekonstrukce, malování či výměny nábytku. Díky nim získá váš byt úplně jinou úroveň. Nevěříte? Pak se nechte inspirovat našim článkem.

My vás přesvědčíme, že moderní fototapety na zeď do bytu dokážou přímo čarovat se vzhledem a změnit tak stávající interiér jako mávnutím kouzelného proutku. Díky různorodosti motivů lze fototapety zakomponovat do místností zařízených v různých stylech. Od rustikálního, přes skandinávský, až po moderní či loftový styl.

Fototapeta podle stylu bydlení

Fototapeta, na níž je vyobrazená levandulová louka, je ideální variantou pro oživení provensálského stylu, kde levandule neodmyslitelně patří. Naopak abstraktní fototapeta s panoramatem městečka potěší srdce každého, kdo velebí indusrtriálnímu stylu. Geometrické 3D motivy se budou vyjímat v moderně laděných interiérech, jež jsou typické úsporným výběrem a mírněnou koloristikou. Příznivce skandinávského stylu potěší fototapeta se severskými motivy, oživí skvěle světlé a jinak sterilně čisté prostory. Retro auto potěší všechny milovníky nejen retro stylu, ale i motorizace. Milovníci hudby zase dají přednost nezbedným a poskakujícím notám či hudebnímu nástroji.

Moderní fototapety na zeď
Moderní fototapety na zeď

Nálepky na nábytek

Mimo fototapet, které jsou perfektní možností, jak vylepšit vzhled svého bydlení lze sáhnout po různých nálepkách. Taková nálepka na plochu psacího či kuchyňského stolu s různorodým vzorem pomůže věnovat nábytku „druhý život“. Oddálíte tak nákup nového, pokud má jen kosmetické vady. Výhodou je snadná aplikace, rychlost, velký výběr motivů. Fototapety a nálepky, které promění vzhled dveří či nábytku nejsou jediné, čím lze vylepšit interiér.

Magnetické fototapety

Zapomenout nesmíme ani na magnetické fototapety na ledničku do kuchyně, které nejenže oživí interiér, ale rovněž prodlouží služby lednice ve vaší domácnosti, pokud ještě slouží svému účelu. Proč hned posílat lednici do „ledničkového nebe“ jen proto, že už nevypadá tak půvabně, jako když byla nová. Nový kabátek ji změní během okamžiku a ještě uděláte hromadu parády.

magnetické fototapety na ledničku
magnetické fototapety na ledničku