Dvoudveřové policové skříně

Policové skříně umožní skladovat velké množství věcí. Zvláště pokud volíme ty širšího typu, které jsou vybaveny dvěma dveřmi. Výhodou je, že takovou skříň můžeme umístit jak do ložnice, tak i do obývacího pokoje. Jen si dopředu musíme ujasnit jaký design a jakou barvu budeme potřebovat. V kvalitním obchodě s nábytkem najdete dostatek druhů dvoudvéřových policových skříní.

Skříně do ložnic

Do ložnic volíme policové skříně spíše klasických tvarů. Zde je velmi důležité zvolit tak, abychom mohli využít co nejvíce úložného prostoru. Právě k tomuto účelu jsou dvoudveřové skříně nejvhodnější. Umožní vám dobrý přístup k uskladněným věcem. Navíc pokud nemají na vnitřních dveřích zrcadlo, můžeme ho umístit i dodatečně. Natočením dveří zvolíme úhel pohledu takový, abychom v zrcadle viděli, vše co potřebujeme. Pokud umístíme zrcadlo i na druhé dveře skříně, můžeme lehce vidět i na to, jak nám oblečení sedí zezadu. Dvoje dveře skýtají i další řadu výhod.

V obývacím pokoji se zaměřte na design

Při plánovaní obývacího pokoje už klademe větší důraz než na objem úložného prostoru na design a barvu skříně tak aby co nejvíce ladila s okolím. Obývací pokoj je přeci jen výkladní skříní každého bytu a dvoudvéřová policová skříň ho může jak vyšperkovat, tak naopak dobrý záměr pokazit.

Dvoudvéřové policové skříně do dětského pokoje

Dobře se naopak vybírají skříně do dětského pokoje. Je totiž v takovém případě dobré dát na radu obyvatel pokoje jaký druh, barva i design skříně se bude právě jim líbit. Jiné nároky mají menší děti a jiný junioři. Málokdy se nám povede vybrat takový nábytek, který by s dětmi vydržel až do dospělosti. Je proto předpoklad, že i případný přehmat budeme moci za několik let napravit. Neboť pokoj budeme zajisté upgradovat. Dvoudvéřová policová skříň však často v takovém pokoji zůstává delší domu než ostatní nábytek.