Výchova dětí

DEKORACE NA SPRÁVNOU DĚTSKOU PÁRTY !

Milé maminky,

rádi bychom Vám představili náš e-shop, ve kterém najdete různé dekorace na každou dětskou párty. Určitě to zná každá z Vás, narozeniny za chvilku a žádný nápad nepřichází. Možná ani tak nejde o ten správný dárek, jako o tu skvělou atmosféru, kterou můžete vytvořit právě Vy.

665530.jpg Naše děti nebudou vzpomínat na dárek k prvním anebo druhým narozeninám, ale určitě si vzpomenou na svoji oslavu s Medvídkem Pú anebo Mickey Mousem.

Podívejte se proto k nám na www.balonky.cz a možná najdete právě to, co k takové správné dětské párty potřebujete. Po roce fungování jsme náš e-shop „přestavěli“ a doufáme, že pro Vás bude přehlednější a srozumitelnější.

Na žádné správné oslavě nesmějí chybět balónky. A to je dobře. Právě zde totiž můžete mít „hodně muziky za málo peněz“. V sekci „Barevné balónky“ si totiž můžete objednávat balónky již od 1 ks od jakékoliv barvy. To znamená, že si můžete zvolit např. růžovo-bílou oslavu a objednat si balónky pouze v těchto barvách. Je to jenom na Vás.

Dalším hezkým doplňkem dětské oslavy jsou „Fóliové balónky s potiskem“. Najdete zde hodně krásných motivů. Některé jsou určeny přímo k narozeninám. Dokonce zde najdete i balónky, které oslavují příchod nového miminka s nápisem – Je to kluk! anebo Je to holka!
Čeká Vás také bohatý výběr dětských dortových svíček v přijatelné cenové relaci. Pro zábavu dětí nezapomeňte objednat frkačky anebo trumpetky (jeden den to vydržíme – co bychom pro ně neudělali). Popř. dětem rozdáme čepičky, korunky pro princezny anebo pirátské čepice. To je na chvilku zabaví, stejně jako neobvyklé balónky ze sekce „Balónky různých tvarů“. Určitě by děti pobavila výroba zvířátek z tvarovacích balónků.

665542.jpg

Stolování můžete doplnit o ubrus, ubrousky, slámky, talíře anebo kelímky s dětským motivem. Dárky zabalíme do krabic s dětským motivem. Místnost doplníme slavnostní girlandou a oslava může začít.

Chtěli jsme Vám usnadnit hledání produktů. Proto jsme kromě rozdělení produktů dle druhu (balónky, čepičky, konfety atd) zařadili nově také rozdělení produktů podle barvy (bílá, modrá apod.) a podle motivu (Medvídek Pú, Mickey Mouse, Svatba, Ples apod.).

Cars_Supercharged _rund 18_665569.jpg Nabízíme Vám rovněž jedinečnou možnost – tzv. Narozeninové balónky. Již od série 50 kusů Vám vytiskneme balónky se jménem malého oslavence, popř. s číslovkou narozenin, s nápisem dle Vašeho přání anebo s Vámi zvolenou grafikou. Můžete si vytvořit i svou vlastní grafiku, obrázek, cokoliv, co chcete. Pokud nám ho dodáte ve správném grafickém formátu, rádi Vám ho na balónek natiskneme.

Další specialitou jsou balónky s potiskem fotky. Natiskneme fotku malého oslavence na balónky. Je to ale bohužel možné pouze v „černobílé verzi“. Pokud však máte zájem o barevnou fotku své ratolesti, můžete si ji na balónek vytisknout sami. U nás v e-shopu najdete produkt – „Balónek s Vaší fotkou“. Balení obsahuje 3 balónky a návod na potisk fotky.
Balónky můžete nafukovat ústy, ruční pumpou anebo taky héliem. Nabízíme Vám několik balení hélia. Vše potřebné se dozvíte v sekci „Hélium“.

Nezapomeňte se nejdříve zaregistrovat, abyste mohly využít slevu 2%. Pokud bude zboží objednávat Vaše mateřské centrum, mateřská škola popř. jiná rozpočtová organizace, rádi jim poskytneme další výhody. V případě, že nebudete něčemu rozumět, napište, zavolejte a my Vám rádi poradíme.

A teď už nezbývá nic jiného, než popřát hezkou zábavu Vám i Vašim dětem Úsměv

Previous ArticleNext Article