Seznamte se

Dar (nejen) pro nevěsty

„Už jsi se rozhodl, co koupíme Jiřce a Jirkovi jako svatební dar? Svatba se blíží a já začínám být lehce nervózní, že nic nemáme.“, ptám se manžela v rámci diskuse u dobrého oběda. „Ne, ne, ještě jsem se k tomu nedostal.“, s plnou pusou a napůl nepřítomně odpovídá. Cítím, jak mi hladina adrenalinu stoupá do nebezpečných výšin.

Pamatuji si totiž náš rozhovor před půl rokem. Seděli jsme u našich přátel, debatovali o jejich svatbě a přišla řeč i na svatební dary. Jsme dobří přátelé, takže nebyl problém si ujasnit, že si mohou přát téměř cokoliv. Samozřejmě v rámci nějakých (finančních) mantinelů. A přesně si pamatuji, že Honza tenkrát prohlásil: „Nech to na nás. Já se s Jirkou domluvím a vybereme něco úúúžasného.“ S Jiřinou jsme se tomu zasmály a pustily jsme to z hlavy. Hlavně proto, že jsme danou záležitost považovaly za vyřízenou! Teď je svatba skoro za bukem a my nemáme nic koupeného!

Ještě že jsem s touhle variantou počítala! Průběžně probíráme s nevěstou Jiřinkou jejich svatební plány, ale samozřejmě nejen ty. A vím, že by si ráda díky svatebním darům pořídila kvalitní kuchyňské potřeby. To je něco, co se hodí, stojí to hromadu peněz a než by na to ušetřili, taky by se mohla dočkat až při zlaté svatbě.

„Tak abys věděl, můj milý. Přesně tuhle situaci jsem předvídala už tenkrát před půl rokem. A zařídila se podle svého. Jdi se podívat do ložnice. Stojí tam skleničky na víno v celé své kráse. To byl ten balík, pro který jsem včera spěchala navečer na poštu.  Nenechám totiž naše nejlepší přátele bez svatebního daru jenom proto, že ty máš habakuk času a potom vymyslíte s Jirkou úplnou…hloupost!“, rozohněným hlasem informuji již duchem zcela přítomného a vykuleného manžela. A za ten pohled mi to rozhodně stálo!

Svatba našich přátel se opravdu vydařila. Obřad na jejich zahradě byl takový krásně intimní a romantický. A na následné párty jsme se bavili opravdu všichni – mladí i staří. A náš svatební dar slavil obrovský úspěch. Nevěsta, resp. už mladá paní, radostí až zaslzela, protože takové skleničky si vždycky přála. Takže neváhejte a i vy potěšte (nejen) budoucí nevěstu, stačí kliknout zde a vybrat z velké nabídky značkových kuchyňských potřeb od Kuliny.

Previous ArticleNext Article