Co ušít z nepromokavé látky?

Šití je úžasný koníček, kdy vám pod rukami vznikají doslova originální umělecká díla. Co si můžete ušít z kočárkoviny – nepromokavé a pevné látky do každého počasí?

Batoh nebo obal na oblečení

Chodíte rádi plavat a nechcete strašit s nevzhlednou igelitovou taškou? Ale jak to udělat, aby vám přebytečná voda nekapala z tašek ven? Kočárkovina je vhodný materiál pro uschování vlhkého ručníku s plavkami. Máte děti a chystáte se na delší výlet? Ušijte si velkou pevnou tašku na vše potřebné, dětem z tohoto materiálu můžete vytvořit batůžky. Máte miminko a používáte látkové pleny? Zvolte kočárkovinu, šusťák s hydrofobní úpravou, a ušijte si vak na použité pleny. 

Pro děti

Díky dětem se můžete s tímto jedinečným materiálem doslova vyřádit! Na webu bubulakovo.cz si vyberte motiv, který vyhovuje vašim potřebám a ušijte z něj dětem vše, co zvládnete. Začít můžete třeba batůžkem na přezůvky nebo na sportovní potřeby, většímu dítěti můžete dopřát originální sportovní tašku větších rozměrů. Máte miminko a přáli byste si ušít nánožník ke kočárku nebo zrenovovat stávající textil vozítka pro dítě? Na to je ideální právě nepromokavá a pevná kočárkovina. Šijete oděvy? Ušijte svým dětem sportovní soupravu z oděvního šusťáku a už je nepřekvapí žádný rozmar počasí!

Pro psí miláčky i pro domácnost

Přejete si, aby si váš pes při každodenní procházce nenosil domů haldy špíny? Aby byl v nepříznivém počasí chráněn proti větru a dešti? Zvolte kočárkovinu, šusťák s hydrofobní úpravou, a ušijte svému mazlíčkovi jedinečný kousek do nepohody. Ideální je pro větší rasy, materiál stačí podšít. A co doma? Znáte sedací vaky? Když si pořídíte první, nebudete chtít měnit. K obšití sedacího vaku se ideálně hodí právě kočárkovina, která se velmi dobře udržuje.

Jaký nápad zrealizujete vy?