Obecně

Co se děje ve světě showbyznysu

Být hvězdou není vůbec snadné. Kromě neustálé dřiny a naprosté ztráty soukromí, platí celebrity za velkou slávu i psychickým zdravím a někdy i životem. Heath Ledger, proslulý australský herec, známý z filmů A Knight´s Tale (Příběh rytíře – 2001), 10 Things I hate About You (10 důvodů, proč tě nenávidím) a Brokeback Mountain (Zkrocená hora) byl nalezen 22.1. mrtev ve svém apartmánu. Přesné detaily jeho smrti nejsou však zatím známy.

 

Média se předhání ve spekulacích o neúmyslném předávkování kokainem, kterému 28letý Heath v poslední době holdoval, přes nezjištěnou srdeční vadu, po plánovanou sebevraždu. Jakýkoliv byl důvod jeho smrti, fanoušci na celém světě se stále jestě nemohou vzpamatovat ze šoku. Ze zpráv, které se v posledních dvou týdnech v tisku objevily, vyplynulo, že Heath trpěl těžkými depresemi od rozchodu se svou snoubenkou a matkou jejich dvouleté dcery Matildy, Michelle Williams. Michelle Heathe údajně opustila, neboť se nehodlala smířit s jeho užíváním drog. Michelle před dvěma dny poprvé od jeho smrti veřejně promluvila o svých pocitech. Prý je stále ještě v hrozném šoku a má zlomené srdce a zároveň žádá média o respektování soukromí. Heath se seznámil s Michelle na natáčení oskarového filmu Zkrocená hora.
Memoriál for Heathe Ledgera se konal včera (4. 2. 2008) v Los Angeles a připomínal oskarovou noc. Objevily se tu takové hvězdy jako Tom Cruise, jeho žena Katie Holmes, Sienna Miller, Lindsay Lohan a další. Tento memoriál následoval po soukromém pohřbu, který se konal již před týdnem. Ledgerovou smrtí se však trápí i producent nedokončeného filmu The Imaginarium of Doctor Parnassus, ve kterém Heath ztvárnil hlavní roli. Heath stihl totiž natočit pouze polovinu tohoto filmu, který zatím stál závratných 33 miliónů dolarů. Podaří se tvůrcům obsadit do této role narychlo někoho jiného? Vzhledem k tomu, že se jedná o film plný magie a fantazie, pravděpodobně nebude problém proměnit Heathe například v jinou postavu atd. Další variantou je dokončit film pomocí počítačové animace.

Australská herečka Nicole Kidman nedávno potvrdila spekulace o svém těhotenství. Jejím stávajícím manželem je country zpěvák Keith Urban, za kterého se provdala v roce 2006. Nicole sdělila reportérům, že se již na miminko moc těší a že si pohlaví děťátka nechávají jako překvapení. Nicole má dvě adoptované děti s ex-manželem Tomem Cruisem, se kterým se marně snažila 10 let otěhotnět. Během manželství si prošla dvěma nechtěnými potraty a to jednou hned na začátku jejich vztahu a podruhé v době, kdy jí Cruise náhle opustil kvůli herečce Penelope Cruise.

Nadaná britská zpěvačka Lily Allen se rozešla se svým přítelem Edem Simmonsem, členem skupiny Chemical Brothers. Ten jí opustil poté, co údajně nesnesl nátlak a stres, ve kterém se jejich vztah ocitl, když Lily potratila. Možná je to dobře, že osud takto rozhodl, protože nerozumná 22-letá Lily brala tento vztah trochu zhurta. S Edem si koupili dům již po osmi týdnech vztahu a několik týdnů poté oznámila své neplánované těhotenství. Nikdo se tak nediví, že Ed vzal nohy na ramena.

Původně plánované celosvětové turné Spicegirls, které se po 10 letech daly znovu dohromady, bude předčasně ukončeno. Spajsky se shodly na tom, že turné předčasně ukončí z osobních důvodů. Tento týden se však v britském tisku objevil rozhovor s Victorií Beckham, která se přiznala, že ona je tím pravým důvodem jejich rozchodu. Victoria oznámila, že se cítí být spíše módní návrhářkou než zpěvačkou a že by se ráda věnovala této aktivitě naplno. V minulosti navrhovala džíny pro Rock and Republic, ale nyní by se sama chtěla stát proslulou značkou jako Roberto Cavalli, který je jejím oblíbeným návrhářem. Pravým důvodem, proč prý souhlasila s turné, bylo to, že chtěla svým třem synům ukázat, čím se původně živila. Mel B také nenesla odloučení od rodiny nijak lehce. Prý velmi postrádá svého manžela a dcerku Bluebell, kterou má s hercem Eddie Murphym.

 

Previous ArticleNext Article