Co nikdy nedělat před rande

Snad každá žena či dívka ví, co je potřeba udělat před rande – nejrůznějších návodů a článků po internetu kolují spousty. Důležité je se správně nalíčit, vybrat vhodné oblečení a popřemýšlet nad konverzací, která zaujme oba zúčastněné. O čem se ale už tolik nemluví je to, co byste před rande naopak dělat neměly. Jakých chyb byste se ve svém vlastním zájmu měli vyvarovat a na co si dát pozor, pokud chcete, aby schůzka dopadla na výbornou?

Víte, co nedělat před rande?

Chystáte se na svou první schůzku a pečlivě se na tento den připravujete. Již několik dní před dnem D vybíráte oblečení, volíte správné líčení, kombinujete slušivý účes a trénujete si svůdné pohledy. Ačkoli jste se možná dočetla, co všechno je před rande nutné udělat, ve věcech, které byste před schůzkou dělat neměla, tak trochu tápete. Nebojte se, s dnešním článkem to můžete napravit!

Neposilňujte se alkoholem

Jestliže je to vaše první schůzka s novým protějškem, pak vás možná ovládá stres a nervozita. Mnoho lidí by napadlo dodat si trochu kuráže kapičkou alkoholu, protože o tom je známo, že uklidňuje a dodává odvahu. Jenže ne vždy skončí u jedné kapky. Jen si představte situaci, kdy si nalijete malého panáčka, ale nervozita vás neopustí, dáte si proto druhého, třetího, čtvrtého…a na rande přijdete opilá pod obraz.

Nedávejte si nic česnekového

Pokud se budete chtít na prvním rande líbat, ve svém vlastním zájmu se před schůzkou vyhýbejte cokoli, v čem je česnek. To je sice výborná pochutina a jídla chutnají skvěle, jenže před schůzkou se to nehodí. Takže ruce pryč od česneku.

Nechoďte do solárka

Mnoho žen chce působit opáleným dojmem, protože exotické krásky jsou přitažlivé a muže rajcují. Díky vidině opáleného vzhledu tak několik hodin před schůzkou absolvují solárko nebo si zajdou na nástřik umělého opálení, což není nejlepší.