V čem vyrazit do jarních ulic?

Jaro je konečně tady! Včera jsme oslavili první jarní den, užíváme si ostýchavé sluneční paprsky, s nadšením vítáme dny bez deště a se zájmem sledujeme, jak se příroda pomalu probouzí. Kromě toho začínáme přemýšlet nad tím, v čem vyrazíme do jarních ulic. Jestli je pro vás móda důležitá a představuje nedílnou součást vašeho života, pak je dnešní článek určený právě pro vás! Pojďme se společně podívat, v čem si můžete s hlavou hrdě vztyčenou vyjít do jarních ulic zalitých prvními slunečními paprsky!

Jaká móda se hodí do jarních ulic?

Také jste se již nemohli dočkat jara? Letošní zima byla nepříjemně dlouhá, vlezlá a mnohdy i hodně studená. Není se tak čemu divit, že tolik lidí s napětím očekávalo příchod veselého jara, ve kterém jsou teploty příjemnější a jen málokdy se ráno potýkáme s mrazíky.

S příchodem jara přichází ruku v ruce i nepsaná povinnost obměnit svůj stávající šatník. Všechno zateplené, chlupaté a huňaté musí jednoduše pryč! Čím si tedy zaplnit šatní skříň?

  • Pastelové barvy

    Jemné a decentní odstíny všech barev budou největším hitem letošního jara. Pastelové barvy se budou nosit na topech, mikinách, sukních i kalhotách. Vybírat můžete mezi jemnými tóny žluté, růžové, zelené i modré. Bát se nemusíte ani světle oranžové, fialové nebo hnědé. Zkrátka vše, co bude pastelové, to bude vaše jistota!

  • Květinové vzory

    Květinové vzory byly hitem i v předešlých letech, takže nikoho nepřekvapí, že se na jarním oblečení objeví i letos. Nosit se budou malé i velké květy, budou mít různorodé barvy a provedení. Objevíte je na kalhotách, bundách i doplňcích.

  • Krajky

    Něžné krajky k ženám patří. Dělají je jemnější a v očích mužů zranitelnější, mají poté pocit, že je musí chránit. Letos se krajky objeví na sukních i topech, kterým dodají ten správný šmrnc. Postrádat je nebudou ani šaty nebo trička.